Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kavartam a sraccal (19) kb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kavartam a sraccal (19) kb fel eve. Nemreg rajottem hogy nem kellett volna kidobni es vissza akarom kapni, de o meg furan nez ram. Mit tegyek? L (18)

Figyelt kérdés

2017. jún. 26. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos van oka, hogy furán néz rád... nem pukiztál előtte ?
2017. jún. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Kidobni"? "Kavartál"? Érzelmileg abszolút érettlen vagy még mindenfajta szerelemhez, nem hogy a szexhez. "Kidobni".... miért, mi ő? Egy darab rongy vagy egy üres csokipapír....? Ennyi idősen és ilyen érettlenséggel neked még a bablevest kellene "kavarni", hogy jobban hűljön, nem pedig kavarni össze-vissza és utána dobálózni, majd miután rájössz, hogy másnak is kellhet, akkor már rögtön vissza akarod kapni........ Nagyon szerelmes lehetsz ám abba a srácba, ha csak úgy "kidobtad"..... ebbe belegondoltál már? Aztán meg csodálkozol, ha ezek után nem táncol vissza valaki hozzád..... nagyon el lehetsz kényeztetve, ha ennyire semmibe veszed a másikat és azt hiszed, hogy mindenki úgy ugrál, ahogy te fütyülsz.... Nőj fel!


29/F

2017. jún. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2-es jól mondja.

Te kb egy lópokróc érzelmi szintjén vagy.

2017. jún. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Meg ő szerintem nem egy tárgy vagy játékszer, hogy kidobod, aztán meg csak úgy visszakapod, mert most éppen olyan kedved van.......


#2-es voltam.

2017. jún. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#2-nek igaza van, aztán az ilyenek írják ki face-ra hogy nem találják meg az igazit :D szánalom.
2017. jún. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Keress mást,reméljük ő már megtette! 18N!
2017. jún. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

lópokróc XD ..


Amit adsz azt kapod, de ha beszelsz vele lehet segit a helyzeten. Kerj bocsanatot, es mondd meg neki hogy sokat gondolsz ra mostanaban. Meg ha beegsz akkor is megeri szerintem, neki helyreall az onbizalma legalabb.

2017. jún. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Így jártál.

18/L

2017. jún. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!