Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lenyelni a férfi ejakulációját?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenyelni a férfi ejakulációját?

Figyelt kérdés
Szerintetek nem megalázó egy nőre nézve ha a szájába élveznek? 10 hónapja vagyok együtt a párommal, és soha nem kért ilyenre, most viszont legutóbbi együttlétnél mikor szájjal elégítettem ki, megkérdezte hogy megkóstolom e a spermáját. Szerintetek ez normális egy kapcsolatban? Nem megalázó egy nőre nézve?
2020. dec. 13. 17:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a normális, amit mindkét fél annak tart. Ha szeretnéd csinálni önszántadból, akkor nem megalázó. Ha egyébként kipróbálnád, ez ne tartson vissza. Viszont ha nem szeretnéd, akkor ne csináld meg csak azért, mert a párod kért rá.
2020. dec. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs általános szabály. Van, aki számára megalázó, és nem teszi. Mások pont azt szeretik, ha megalázzák őket. Megint mások meg csak szimplán megteszik, hogy örömet szerezzenek a partnerüknek. Számodra egy kérdés van, hogy neked elfogadható-e, vagy sem.
2020. dec. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Erre a kérdésre ne itt várj választ.Mindenkinek tudnia kell magáról hogy mi fér bele neki és mi nem.Ahány ember annyi választ fogsz kapni.Valaki még élvezi is valaki csak megcsinálja hogy a másiknak jó legyen.Megint más azonnal elutasítja.Valaki még az orált sem szereti stb...Ezt döntsd el!
2020. dec. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
66%
Én mindig lenyelem és soha nem érzem megalázónak. Ezt neked kell tudni.
2020. dec. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi megalázó nincs benne, de ha te így érzel ne tedd. Semmi sem kötelező!
2020. dec. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%

Az ejakuláció egy cselekvés, nem lehet lenyelni.


Az ejakulátumot tudod csak.

2020. dec. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
46%
Kérdező: és mi van a nyalással? egy csomó nő annyira nedves lesz, hogy óhatatlanul is nyeli az ember... ez megalázó?
2020. dec. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
7 A férfiaknak is folyhat, csöpöghet közben az előváladék. Az az egyenértékű a nyalással. Az orális szexszel nincs gondja a kérdezőnek.
2020. dec. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%
8: hát... én nem nyalnék olyan csajt, aki annyira száraz, mint amennyi előváladékom nekem van ;)
2020. dec. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Keress olyan pasit akinek nem gond ha nem nyeled le.

Én szeretem ha a csaj lenyeli és vannak olyan lányok akinek ez teljesen természetes

2020. dec. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!