Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz e az az állítás, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz e az az állítás, hogy a roma férfiaknak nagyobb a farkuk?

Figyelt kérdés

Adott egy magasabb (180 cm min.), nem vékony, de egyáltalán nem kövér, 35-40 körüli csávó. Mennyi az esély, hogy nagy farka van?

Mindig lányokkal beszélget szinte. Vmiért biztos népszerű a körükben.

Engem is vonz, csak én nem vagyok az esete gondolom.


2020. dec. 13. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy igaz.
2020. dec. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Semmit nem jelent, nem attól függ a méret hogy milyen származású meg milyen magas.
2020. dec. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Semmi köze sem a rassznak, sem a magasságnak ahhoz, hogy kinek mekkora a farka.
2020. dec. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
3 valószínűleg a sörhasú alkesz mackó magyar kapitány sokkal jobb választás... nem nem rasszista vagy csupán félsz attól hogy bizony nagyon sok magyar de még nagyon sok nő meg hal a cigány pasikért (itt most az igényesebb rétegről beszélek) ja és nem csak magyarokról beszélek hanem más europai nőkről de még arabokról és ázsiai nőkről is! ":D
2020. dec. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Nem igaz, nincs összefüggés a két dolog közt.
2020. dec. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Láttam már pár cigány srácnak mereven is és kb ugyan az a szórás mint máshol hol ilyen hol olyan. Talán azért dumál sok csajjal mert közvetlen és jó dumás, legtöbbször ez többet számít mint az hogy milyen származású.
2020. dec. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az nem, viszont három heréjük van. Állítólag.
2021. ápr. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!