Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért tagadják, hogy ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tagadják, hogy ha nem lenne férfitöbblet, akkor könnyebb lenne a ferfiaknak csajozni és nagyobb eséllyel az ő igényeik is érvényesülnének?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a kötetlen, laza szexkapcsolatra.


Tudom, hogy ez csak elméleti fejtegetés, de miért kell még egy névtelen oldalon is ennyire álszentnek lenni?


Elég csak a történelemből kiindulnunk. A háborúk után, mikor sok férfi odaveszett a fronton, rengeteg magányossá vált fiatal özvegy már két kedves szó után elment bárkivel. Még ha titokban is tartották, mert akkoriban erősebb volt még az Egyház szerepe.



2020. jún. 10. 01:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%

Mert az élet nems zámok alapján működik.

Ha számok alapján működne, akkor úgy lennének páratlanul férfiak, hogy nincsenek páratlan nők. Viszont vannak. Nem is kevesen.

Nekem viszonylag sok szingli lány ismerősöm van (20-27 évesek) és nem jókedvükben szinglik, hanem mert nem találnak értelmes pasit. És férfiként mondom, az alapján amiket mesélnek, én szégyellem magam:D Szóval nem prűdéria.

2020. jún. 10. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

"és nem jókedvükben szinglik, hanem mert nem találnak értelmes pasit."


És ha erre bárki azt írja, hogy túl nagy az igény, akkor az le lesz oltva. Pedig esküszöm, hogy szívesen rááldoznék egy napot az életemből, hogy ennek a sok szingli lánynak felsorakoztassak 20-30 olyan férfit, aki

- se nem kövér, se nem sovány

- nem ápolatlan.

- intelligens, sok esetben diplomája is van.

- dolgozik és eléri az átlagfizetést, ha nem is túl gazdag.

- minden olyan tulajdonság egytől-egyig megvan benne, amit a feminista magazinok nyomnak.


És nem kerül sor erre, mert te is nagyon jól tudod, hogy mi lenne a végeredmény. Egyik lánynak se lenne egyik férfival sem kémia. Aranyos, kedves, barátzónás srácnak lennének minősítve.


"És férfiként mondom, az alapján amiket mesélnek, én szégyellem magam:D"


Azért érdemes fenntartással kezelni az ilyen meséléseket. És nem csak a nőktől, amúgy mindenkitől, férfiak között is sok vetítőgép van, hogy "így meghúztam, úgy meghúztam a főnök csaját/lányát", nők között meg ellenkező előjellel, de ugyanúgy megy a vetítés. Aznap leszólítja őt 4-5 férfi meg szemez(ni próbál) vele 15 viszonylag normális kinézetű, de ő arra a kettőre fog ráfókuszálni, aki hajléktalan forma vagy 20 évvel idősebb nála. És mikor odaér hozzátok és leültök egy asztalhoz, akkor elmeséli, hogy tényleg nem érti mi a baj vele, őt csak ilyenek találják meg. A többit nemes egyszerűséggel ignorálja.

2020. jún. 10. 03:08
 3/28 anonim ***** válasza:
És ezt ki tagadja? Kereslet-kínálatból egyenesen következik, hogy amiből hiány van, akkor annak nagyobb lesz az értéke. Akkor is, ha romlott.
2020. jún. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
8%

Jol látod.Tapasztalom ezt a helyzetet.Van élettarsam.

Úton-utfélen azt veszem eszre,hogy olyan kvalitasú nők is ,hogy úgymondjam jelzéseket küldenek,akik hát finoman fogalmazva,(hogy ne legyek sértő)messze nem a szintemhez tartoznak.


Ez pedig egyet jelenthet,azt,hogy megtehetik.Illetve tapasztalatra építve,esélyesnek képzelik magukat.Nyilván azert is,amit te felhoztál.

Az persze az én különcségem,vagy hibám(ki-ki döntse el)hogy nem röpülök rá mindenre,ami mozog,mert elég válogatós vagyok.

2020. jún. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
37%
Abszolút válogatósak a nők! Aki meg normális ő nem elég bátor belevágni, vagy kitalál valamit hogy a távolság, hogy a korkülönbség, persze innen is sok-sok csajjal beszélgettem már de a végén oda futtatták ki a dolgot hogy én értem félre és ők igazán nem is akartak volna ismerkedni.. Ja-ja a bolondok meg a túloldalon laknak..
2020. jún. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
53%
Elég csak áttekinteni Oroszországba. Ott máig női többlet van, és sokkal másabb a társadalmi kultúrájuk.
2020. jún. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

De az emberek nem egy nagy térben mozognak, így a számok abszolút nem reprezentatívak! Férfi többség van? Én speciel rendre olyan gimibe, OKJ-ra, egyetemre és munkahelyre jártam és járok ahol általában 60-40% arányban női többség van. És mivel ezeken a helyeken töltöttük időnk nagyrészét, ők is ugyanebben a közegben mozogtak..


Ha "laza szexkapcsolat"ra van igény, akkor ott a nők sem fogják megkérdezni, hogy van-e diplomád vagy sem, mert ez nem szempont. Szóval Kérdező, először döntsd el mit is keresel pontosan és amellett érvelj.


De én amúgy azt látom, hogy nem a nők túl válogatósak, hanem a férfiak egyáltalán nem azok. Legtöbbünk képes összejönni egy akármilyen nővel, ha a csajnak ő bejön és ezért nem kell sokat nyomulni rá. Shame.



A 20 férfid meg... ezeket írtad:

- se nem kövér, se nem sovány

- nem ápolatlan.

- intelligens, sok esetben diplomája is van.

- dolgozik és eléri az átlagfizetést, ha nem is túl gazdag.

- minden olyan tulajdonság egytől-egyig megvan benne, amit a feminista magazinok nyomnak.


Csak hogy egy példát mondjak, az egyik lány a következőt mesélte:

Elhívta egy srác randizni. Megbeszélték, hogy hol találkozzanak. Odaérve a srác kérdezte "na, hova szeretnél menni? Nekem bárhol jó". És akkor itt el is dőlt, hogy ennek így nincs értelme. A lánynak nem voltak nagy elvárásai, de az mindenképp benne van, hogy a férfi tudja, hogy mit akar. Elhívta randizni úgy, hogy semmi terve nem volt, hogy mit csináljanak, majd a lány találja ki.

És láthatóan a "határozottság, céltudatosság" nem is volt benne a te felsorolásodban sem, pedig a legtöbb nő egyértelműen mondja, hogy erre van igényük.

"Feminista magazin"t meg csak a te előítéleted szerint olvasnak.


Az, hogy a nők olyanokra is rástartolnak, akinek van párja.. miért a férfiak nem?:D Egy normális ember nem kezdi el latolgatni a saját és másik társadalmi helyzetét, "szintjét, pontszámát", fizetését, státuszát. Ha tetszik valaki, akkor bepróbálkozol. Ha elutasít, elutasít, ha nem, nem. Az, hogy miért utasít el, az az ő döntése, és aki más döntésén felháborodik, az nem kizárt, hogy pont azért lett elutasítva, mert semmibe veszi a másikat:D


Én azt látom, hogy próbálod valamire kenni, hogy miért nincs párod. Pedig még a kérdésedből is kiderül, hogy még csak nem is párt keresel. Akkor meg mi a bajod?

2020. jún. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

"Elhívta randizni úgy, hogy semmi terve nem volt, hogy mit csináljanak, majd a lány találja ki."


Ha meg játszod a határozott férfit, akkor az a baj. Mert ha vacsorázni/kávézni viszed, akkor az túl snassz és átlagos. Nincs benned kreativitás.

Ha táncolni, akkor kifogsz egy olyat, aki pont utál táncolni.

Ha moziba, akkor a filmbéli ízlésetek nem fog stimmelni.

Ha strandolni, akkor meg úszni nem tud.

Ha túrázni, akkor meg gyalogolni nem szeret és irtózik a természettől.


Szóval baromi jó lenne, ha a nők kitalálnák, hogy mi a bánatot akarnak és az úgy sokkal egyszerűbb lenne.


Ja, amúgy meg olyan nincs, hogy a randiban te über-határozott vagy, otthon meg majd nem. Szóval az ilyen "határozott, céltudatos" férfit kereső nők valójában csak jól hangzó kliséket keresnek és hollywood-i mesesztorit vizionalizálnak, aztán mikor jön a valóság kap pár olyan velős megjegyzést a sráctól, hogy


"Ha nem nyeled le, akkor nem lesz hosszú kapcsolat."

"Nehogy már én takarítsak/mosogassak/stb. férfi létemre, anyámnak nem tűrtem, hogy ugasson, ezért költöztem el."

"Ha nem tetszik a rendszer, ott az ajtó!"


Férfiakban is vannak olyanok, akik olyan, szűz nőről ábrándoznak, aki úgy dug, mint Michelle Wild és csak beléjük szerelmes és még csak nem is anyagias. De a legtöbben azért belátják, hogy ez a lottó ötös kategória és elengedik a gondolatot. Ha bejön, bejön, de nem erre teszik fel az életüket.


Ezzel szemben a nőknél ilyen alap ez a "legyen határozott, céltudatos", aztán meg koppannak, ha kapnak egy olyat. Mert fogalmuk sincs, mit kívántak igazából.


És nem, még egyszer mondom, NEM tutyimutyi, lúzer anyámasszonykatonája az aki nem ősbunkó.


Hanem egyszerűen csak egyenlő félként, emberként kezeli a nőt, nem ürítőzsákként. De az ilyen megnyilvánulásokból tényleg nem tudok másra következtetni, minthogy a nőknek tényleg erre van szüksége, egy olyan férfira, aki édesdrága tündibündi romantikus cukormázba csomagolva használja őket ürítőzsáknak és háztartási cselédnek. Az a jó pasi, az igazi férfi.

2020. jún. 10. 16:34
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

"Jó lenne ha kitalálnák, hogy mit akarnak és az úgy egyszerűbb lenne"


Igen, pont ez a bajuk, hogy lusta vagy gondolkodni. Ha az első randin is papucs vagy, később is az leszel.



Érdekes egyébként, hogy azt írod, hogy "nem tutyimutyi az, aki nem ősbunkó", mégis a "határozott, céltudatos"ot élből összekeverted az ősbunkóval.


Attól még, hogy egy férfi határozott, tudja mit akar, attól még ktiakaríthat a helyen, ahol él. Attól még, hogy határozott, még tisztelheti a másik felet és annak igényeit.


Látszik, hogy lövésed sincs mi a különbség határozottság és önzőség/önteltség/bukóság között.


És jelzem, a kommentjeidben egyenrangú felekről, tiszteletről meg ilyenekről írsz, illetve lenézed azt, aki "ürítőzsáknak" tekinti a nőt, miközben a kérdésben laza szexpartnert keresel:D

Minél többet írsz, annál inkább látszik, hogy pont te vagy az, aki ki van akadva, hogy nem teljesíti senki a követelőző igényeidet. Egy olyan ember, aki tisztelettel bánik a nőkkel, nem ír ilyeneket róluk:D

2020. jún. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ismertem innen az oldalról egy srácot még kb 5 éve. Egy az egyben ugyanezeket írta mint te. Fél évvel később beszéltem vele, és mesélte, hogy találkozott egy nővel, összejöttek és kb 1 hónap után verni kezdte a nőt, amikor az meg szakított, zaklatni kezdte, úgyhogy végül távoltartásit kapott a nő a csávó ellen. És tényleg egy az egyben ugyanezeket írta, mint te. Az se kizárt, hogy te vagy az a srác, de csak nem írogatod ugyanezeket 5 éve:D
2020. jún. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!