Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti szeretitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szeretitek a csiklandozást? Benne lennétek ilyen jellegű játékokban akár csikizőként, akár csikizettként?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is a normális válaszokat. Tisztában vagyok vele, hogy ez egy ritka fétis, ezért is írtam ki ide a kérdést, remélem ez nem eredményez rosszindulatú megjegyzéseket.

2020. dec. 16. 07:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A másik félnek se lenne jó, mert én össze vissza rúgkapálok ha csikiznek
2020. dec. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon izgi, imádok csikizni is de azt is ha csikiznek.
2020. dec. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Ezt szerintem inkább férfiak szeretik
2020. dec. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Benne, azonban, ha a kérésemre nem vesz vissza a csikizésből, akkor többet vele nem játszanám ezt a játékot.
2020. dec. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Rohadtul nem szeretem. Ha csikiznek, nevetni kezdek. De olyannyira, hogy nem tudok levegőt venni. És szólni sem tudok, hogy fuldoklom, mert nevetek és nem veszek levegőt.
2020. dec. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a párommal.
2021. jún. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem sokszor csikiz a barátom. Mindig magához szorít, vagy lefog, és úgy vergődök alatta, vagy mellette. De nem szokott ez sokáig tartani, csikiz fél-1 percet, aztán elenged, majd kicsit később megint csikiző szünetet tartunk a dolgunkban. Tehát inkább sokszor keveset. Ha sokáig csikizne, megfulladnék, mert egy bizonyos idő után már képtelen vagyok levegőt venni, csak fuldokolni tudok.
2021. jún. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
egy barátnőm, azok után, hogy usziban kiderült, hogy nem csikis, megszervezte az ő barátnőjénél egy házaspáros bulit. kiderült, hogy nem csak nem csikis, de minden mennyiségben vevő volt rá. ha nem kapta meg, ideges és kötekedő volt, de ő nem viszonozta csak ritkán, kis bökdöséssel!
2022. ápr. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kipróbáltátok a szex közben váratlanul csak 20-30 másodpercig valahol közben csikizni enyhén (derék, feltett talpak), aztán szünet, és újra? Érdekes a nevetés, nyögés sóhaj váltakozás, és fenntartja az izgalmat!
2022. máj. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy netes lány azzal mutatkozott be, hogy sajnos ő nem csikis. Minden barátja próbálkozott, de semmi. Viszont a barátait kényszeresen gyötötrte, és mind menekült tőle. Tudja, hogy függő, nem tud leszokni róla. Akkor válaszoljak, ha ez nekem is bejön, és elviselem őt .......!
2023. márc. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!