Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Észrevehette hogy ez tetszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevehette hogy ez tetszik nekem? /F

Figyelt kérdés

Van egy lánybarátom akivel régóta jóban vagyunk már. Sosem volt köztünk semmi több és ezt egyikünk sem szeretné, neki komoly kapcsolata is van.


Igazából szinte nemrég nőtt meg nagyon a melle magához képest, és lett nagyon nőies az alakja, és tényleg jól néz ki ezt teljes mertekben elismerem.


Teljesen nyiltan szoktunk beszelni egymassal tabuk nelkul, es sokszor mondja hogy orul neki hogy igy megnott a melle, es mutatott olyan ruhat amiben latszik hogy mennyire kikerekedett neki a regi alakjahoz kepest.


Es igazabol elegge tetszett nekem es mondtam is neki hogy nagyon jo, stb, és azota sokszor van hogy mintha szandekosan akarna hogy lassam a melleit, sokszor kerdez velemenyt is hogy szerintem hogy all ez vagy az a ruha, stb.


De nem ugy kell elkepzelni hogy provokal szinte, ez teljes mertekben belefer szerintem es nincs vele bajom, nem teszi ki nekem meg ilyesmi, csak ruhan keresztul szokta.


Es sokszor az az erzesem hogy eszrevette hogy ez elegge bejon nekem es neki is jol esik az ilyesmi pozitiv visszajelzes, es ezert csinalja, es orul neki hogy ugymond ezzel is egy kis oromet tud nekem szerezni.


Nem magamutogatos egyaltalan masoknak, alig tesz ki kepet is magarol, csak nekem szokta ezeket mutatni, mert megbizik bennem, es amugy nem is nagykepu, inkabb kicsit van egyfajta onbizalom hiany benne ami miatt ez jol esik neki, meg orul hogy tenyleg egyre noiesebb az alakja.


Szerintetek eszre vette hogy nekem ez tetszik es azert csinalja? Lanyok ti csinaltatok mar hasonlot?


2020. dec. 16. 15:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Konkret peldakat hogy hogyan szokta csinalni ezeket max privatban irok
2020. dec. 16. 15:37
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Persze, a nők általában szeretik, ha a férfiak folyatják a nyálukat rájuk. De ha többet akarsz, akkor mit képzelsz, perverz állat! Nem nagyon fog működni ez a barátság, mint ahogy általában necces férfi és nő között.
2020. dec. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
En nem akarok tobbet tole, es szuletesetol fogva mukodik a baratsag. Attol fuggetlenul h ez bejon benne, tudom turtoztetni magam es ugyanugy latom benne az embert is, akit kedvelek. Nekem egy lanybarat nem csak egy test. Nem a nem alapjan dontom el hogy kivel baratkozok, a nemi szerepektol altalaban teljesen el tudok vonatkoztatni ha arrol van szo
2020. dec. 16. 15:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdésedben egyből meg is válaszoltad a saját kérdésedet. Ha egy kissé önbizalomhiánya van, akkor szerintem részben azért is csinálja.

Az pedig, hogy kiszúrta-e, hogy tetszett neked - biztos, hogy kiszúrta. A nők azonnal meglátják, ha valakinek tetszenek. Meg rajtunk, férfiakon eléggé meglátszik az ilyesmi. Elég ha egy picivel tovább nézed, vagy oda-oda pillantasz, már az árulkodó jel arról, hogy teszik a dolog. A nők ezt meg nagyon jól ki tudják szúrni.


De szerintem, ha tényleg születésétől fogva barátság van köztetek, akkor nem kell ebből gondot csinálni. Ahogy leírtad, nem akarsz többet tőle, neki pedig komoly kapcsolata van. Szerintem csak azért csinálja, mert van egy kis önbizalomhiánya, és mivel benned megbízik, akkor veled csinálhat ilyeneket, mert tudja, hogy nem lenne semmilyen rossz következménye. Csak mókának fogja fel szerintem ő is - plusz ugye az önbizalmát is növeli az egész. Szerintem te is ezt tedd.

2020. dec. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszt, igazad van teljesen.
2020. dec. 16. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!