Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A popsiluk kijárat,nem bejárat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manly kérdése:

A popsiluk kijárat,nem bejárat és mégis izgalmas az anális szex.Vajon mi lehet az oka ?

Figyelt kérdés
A lányok közül is kedvelik, ha nem is mindenki.

2020. dec. 16. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Mi az oka hogy a fül, nyak, hát stb. nem p.nci mégis tud kellemes sőt akár izgalmas is lenni az izgatása nagyon sok ember részére? Gazdagon telített idegvégződésekkel, akinek fejben úgy rögzült a vágy, úgy idegződött be annál ki tud váltani erőteljes szexuális izgalmat az adott terület izgatása. Ez az oka - a kialakulás okai, az ért hatások - meg mindenkinél egyedi.
2020. dec. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%

Erre nincs fix ok, emberfüggő. Nekem azért jön be az anál, mert úgy teljesen megkapom a nőt és intimebb, hogy oda is engedi.

Amelyik exeimnek bejött, azoknak azért, mert így úgy érezték, hogy jobban uralkodok rajtuk és kiszolgálnak.

2020. dec. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hmm én pont nem szeretem. Nem arra van a s*ggem
2020. dec. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
az általános válasz az, hogy emberek vagyunk, és a szexuális tevékenységeink baromira nem csak az utódnemzést szolgálják.
2020. dec. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15%
Fantasztikus seggbeqrni egy nőt. Ahogy én csinálom, mesteri. 🙂
2020. dec. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert tele vna idegvégzödésekkel.
2020. dec. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!