Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Izgalmas ujjazós sztorit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgalmas ujjazós sztorit meséltek?

Figyelt kérdés
Amikor férfi ujjaz nőt.30N
2020. dec. 16. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

A férfi kinyújtja az ujját és berúgja a punciba.

Majd visszahúzza, és újra be, és ezt sokszor egymás után

A nő szaporán sóhajtozik, majd elélvez

Vége

2020. dec. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
*bedugja
2020. dec. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Az történt hogy egy férfi megujjazott egy nőt.
2020. dec. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Nekem az életem elsője izgalmas volt. Görögországi nyaralásból hazafelé a buszon, mellettem ült egy fiú, (osztálykirándulásszerű nyaralás volt) elvileg aludtunk, valahol hozzámért, mintha véletlen lenne, és a véletlen haladt.. sokáig véletlennek tűnt ezért nem léptem hanem "aludtam tovább" és a véletlen érintések haladtak a történések felé. Az jó volt.

De később az újjazás sosem lett a kedvenc vagy kedvelt részlete a szexuális életnek, más dolgokat jobban szeretek.. ez van

2020. dec. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a legelső volt a legizgalmasabb.


Alig huszonévesen, a kétezres évek legelején történt. Pár hete ismertük egymást, esténként randizgattunk.


Akkor is épp csókolóztunk már egy ideje a lánnyal az autóban. Bejártam az ajkain túl a nyakát, a fülcimpáit, a vállait, majd a pulcsija alá tévedtek először csak a kezeim, később a szám is.


Gondoltam, folytassuk, elvégre ő sem tiltakozott. Kicsatoltam az övét, kigomboltam a farmerét, lehúztam a cipzárat, és egy picit lejjeb húztuk magát a farmert is. A bugyiján keresztül simogattam. Már így is finom illata volt. Közben még hevesebben ölelt és csókolt. Aztán benyúltam az addigra eléggé átázott bugyijába, ahol szinte már egy óceán várt. Csak kívülről mertem simogatni, mert a korábbi barátnőimmel csak eddig jutottam, ennyit engedtek. Ő viszont annyira be volt indulva, annyira nedves volt, és picit rásegített a csípőjével is, hogy gyakorlatilag egy pillanat alatt becsúszott a középső ujjam. Komolyan mondom, még én is meglepődtem, mert nem gondoltam, hogy ennyire hamar és ilyen simán fog menni. :)


Ezután még hangosabb és hevesebb lett, persze addigra már engem is szorított a nadrág. Korábban volt már, hogy a lány szopta az ujjam, és az is nagyon beindított, de ez teljesen más volt. Forró, nedves, enyhén redőzött, eszméletlen jó érzés!


Aztán finoman elkezdtem mozogni benne. Fura volt, hogy még a nedves punci nagyokat cuppogó hangja is mennyire felizgatott. Természetesen eszembe se jutott kivenni, így addig csináltuk, amíg hamarosan el nem élvezett. Akkor juttattam csúcsra először nőt, ami rettentően megdobta az egóm.


Miután vége lett, magához húzott, percekig csak összebújva ültünk. Aztán átvette az irányítást, és viszonozta a kellemes perceket. Persze én annyira rá voltam stresszelve, hogy bár a merevedéssel nem volt baj, viszont elélvezni nem sikerült. Ettől függetlenül életem egyik legemlékezetesebb estéje volt. :)

2020. dec. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ujjazásban elég jó vagyok, sőt, ez a legjobb módszerem a csajok kielégítésére, mivel gyorstüzelő vagyok. És valamiért engem is nagyon izgat, imádom is a pettinget emiatt, ahogy érezhetem a kezemmel a pina minden porcikáját. Az egyik legemlékezetesebb az volt, mikor egy táborban aludtunk vagy 18-an egy szobában. Kevés volt az ágy, ezért azért mentem rá az egyik csajra, hogy legyen hol aludnom egyáltalán. Már délután csókolóztunk, meg minden, majd éjszaka a sötétben folytattuk a csókolózást az ágyban, és természetesen izgatni kezdtük egymást. Dugás nem lehetett, mert mégiscsak mások is voltak a szobában, és ettől nekem nem is állt fel, de ő nagyon beindult. Nagyon szűk, de forró, és nedves puncija volt, imádtam. Annyira beindult, hogy nem bírta visszafogni magát, és hallhatóan nyögdécselt már a cuppogás is hallatszott. Azt hiszem nem volt orgazmusa, de másnap mondta, hogy baromi jó volt, és a többiek is elismerően néztek ránk, mosolygott mindenki rajtunk. Akkor megbeszéltük, hogy lesz folytatás is, csak simán dugás, és feljártam hozzá egy ideig szexelni. 20 évesek lehettünk ekkor. 24f
2020. dec. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

Gyerekkoromban imádtam az ujjammal kiszedni egy darabot a margarinból, majd leenni az ujjamról. Konkrétan úgy neveztük, hogy beleujjaztam.

Így visszagondolva, amikor először hallottam, hogy mi is az ujjazás valójában, valami azért eltört bennem a gyerekkorommal kapcsolatban...

2020. dec. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

Így gondoltad? (7)

[link]

2020. dec. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!