Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, ti olyan ciciket is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti olyan ciciket is kényeztettek ami nem tetszik, vagy csak a szépeket? Ha nem kényeztetiktek, sőt ignoráljátok annak mi az oka?

Figyelt kérdés
Szóval, igen nincsenek szép cicijeim ez tény, de baromi érzékenyek és már csak egy érzéki csóktól is megbolondulok konkrétan. A mostani páromat pedig nem érdeklik, sokszor még a melltartó is rajtam marad. Mit gondoltok, mi lehet a gond? Ha rákérdezek akkor tagadja és 1-2 napig tessék-lássék néha megmarkolja meg ilyesmi, de ennyi, utána megint feledésbe merül... Ez miért lehet? 26N

2020. dec. 17. 00:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
nem szeret téged sem a melleidet.
2020. dec. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem tetszik neki
2020. dec. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
Azt hiszem, egy picit elfogult vagyok a témában, de én biztos, hogy hosszasan kényeztetném őket, mert rettentően élvezem, ha beindul a nő arra, ahogyan a melleivel foglalkozok. Bele is pusztulnék, ha nem simogathatnám és csókolgathatnám végig minden egyes négyzetmilliméterét, függetlenül attól, hogy a nő szerint szépek-e a cicjei, vagy sem. ;)
2020. dec. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Ha szeretem a partneremet, mindegy milyen cicijei vannak, imádom kényeztetni őket.
2020. dec. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
nem nagyon van olyan hogy ne tetsszen. Ha érzékeny, és ezt észreveszem, akkor semmi pénzért nem hagynám ki. Inkább egyszerűen csak nem vonzza őt a melled, van ilyen. Sajnos erre azt kell mondjam, hogy ha nem tudja rávenni magát, hogy foglalkozzon a melleiddel, pedig ez neked fontos, akkor ez nem fog működni. A szex ugyanolyan fontos alapja a kapcsolatnak, mint a bizalom vagy a hűség...
2020. dec. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Már a kérdés olvasásától is izgalomba jöttem. Még a WC-t is kipucolnám, ha ezzel erős szexuális élvezetet tudok nyújtani.


I <3 tits

2020. dec. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A pàromat kényeztetem, nem ciciket. Ebbe bármi beletartozik amit élvez és kér tőlem.
2020. dec. 17. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan csajom, akinek nem volt szép a cicije, lógós is volt, a bimbó se volt valami szép. De attól még ugyanúgy kényeztettem őket, mert imádtam látni és hallani hogy megőrül tőle, amitől meg én őrültem meg. Sőt, miközben én kényeztettem, ő is kényeztette a bimbóit, na akkor voltam kész teljesen 😋
2020. dec. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Kényeztetném az ikreket ugyanugy plane ha még jobban felizgulsz tőle!
2020. dec. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Cserélj pasit. Kuka. Igen, kényeztetném a csúnya ciciket is.
2020. dec. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!