Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyik barátnőm miért hiszi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik barátnőm miért hiszi, hogy az ő alakja szexibb, mint az enyém?

Figyelt kérdés

Rengeteget fogyózik, pedig már rohadt vékony

Feneke alig van, a mellei közepesek, és mindig mondja, hogy az ő alakját imádják a pasik, holott semmi fogni való nincs rajta kb, és célozgat mindig, hogy ő az izgatóbb látvány


Én meg sportos és formás vagyok, a lábaim vékonyak, a fenekem kerek és feszes+a melleim sem kicsik, de nem is nagyok,

Szerintetek miért hiszi azt, hogy ő vonzóbb a fiúk körében?


2020. dec. 17. 16:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%
Az önbizalma nagyobb mint a tiéd valamiért, gondolom :)
2020. dec. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
83%
Mutasd mind a kettőtök alakját,majd mondok véleményt.
2020. dec. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
76%
Nekem mind a két alak tetszik.
2020. dec. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
77%

"pedig már rohadt vékony"


Ha sokat fogyott, akkor érthető, hogy megjött az önbizalma. Miért zavar téged, hogy jól érzi magát a bőrében?

2020. dec. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem ő el van telve magától, te meg itt dicsekszel az alakoddal, erre privátokat kapsz a sok felajzott fiúkáktól
2020. dec. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

4. Nekem nem fáj, csak konkrétan kint van a bordája, feneke nincs, a melle is szépen lassan elfogy

Én csak aggódom miatta+az én alakomat ne kritizálja, mert sokkal többet dolgoztam érte, mint ő a sajátjáért, a koplalás még mindig nem menő:) van, hogy csak vizet iszik napokig és semmit nem eszik

Én edzek+egészséges életmódot élek

2020. dec. 17. 17:21
 7/27 Noren1989 ***** válasza:
80%
Szerintem ez valahol egyenesen arànyos lehet a körülöttetek forgolódó faszik szàmàval.
2020. dec. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
81%

" van, hogy csak vizet iszik napokig és semmit nem eszik"

Szinte garantáltan cukorbeteg lesz ettől.

2020. dec. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
46%
Nos az arc is tud számítani:) Egyrészt nem is látunk titeket, hogy véleményt alkossunk. Miből gondolod, hogy nekünk mi jön be? Engem például nem izgat, hogy edzeni jár a csaj. A géneket nem lehet edzeni:) Amúgy meg a válaszom röviden az, hogy ti nők ilyenek vagytok! Beképzeltek. Kár vitatkozni, mert ha azt nézzük te is azt csinálod. Nem látunk téged, de te az edzésednek és a “táplálkozásodnak” köszönhetően nézel ki jól. Végülis azok járnak edzeni akik nincsenek megelégedve magukkal, mert akkor anélkül is tökéletesek:) Kedves szépség!
2020. dec. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nincs tökéletes alakom, de mindenki megnézi az arcom és még mást is. Mert meg vagyok elégedve magammal. Nem koplalok, nem edzek de attól ugyanolyan jól érzem magam a bőrömben és szerintem ez számít. Egy pasinak az jön be ha a lány nem szégyelli a testét. Nálatok viszont baj van, féltékenység, teljesítés akarás, kibeszélés a másik háta mögött, irigység. Az ilyen csajokat utálom. :))
2020. dec. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!