Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyik barátnőm miért hiszi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik barátnőm miért hiszi, hogy az ő alakja szexibb, mint az enyém?

Figyelt kérdés

Rengeteget fogyózik, pedig már rohadt vékony

Feneke alig van, a mellei közepesek, és mindig mondja, hogy az ő alakját imádják a pasik, holott semmi fogni való nincs rajta kb, és célozgat mindig, hogy ő az izgatóbb látvány


Én meg sportos és formás vagyok, a lábaim vékonyak, a fenekem kerek és feszes+a melleim sem kicsik, de nem is nagyok,

Szerintetek miért hiszi azt, hogy ő vonzóbb a fiúk körében?


2020. dec. 17. 16:56
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
18%
Miért is húzzak el? Ömlik belőled a beképzeltség:) 10-nek igaza van! Jobb az ilyen butákat kerülni és ezt legalább egy nő mondta, az aki alapból olyan, hogy nincs panasza. Egyél rizset!😂😂😂
2020. dec. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
66%
Ha smink modell voltál, mutass reklámfotókat. Miért nem magadat linkelgeted?? Szerintem egyre kamuszagúbb ez az egész. Nem hiszem hogy "barátnőd" lenéz téged, hanem anorexiás és emiatt testképzavara rád is hatással van. Segíts rajta, ne pedig fényezd magad. Biztos olyan csúnya arcod van, hogy az alakod se tudja ellensúlyozni. Addig nem vesszük be ezt a mesét, amíg nem linkelsz MAGADRÓL egy képet, nem pedig egy csinos modellről és egy csontkollekcióról. Már megbocsáss de a nők valami eszméletlen ki tudnak készíteni, mennyire álszentek egymás előtt...
2020. dec. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
22%
Nem igazán értem, hogy mi értelme ilyen kamu kérdéseket kiírni. Maximum álmodban van olyan alakod, mint amit linkeltél. Ha nincs rólatok kép, akkor ez csak kamu.
2020. dec. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
70%

Nyilván te egy fitness modell vagy, ő meg egy súlyos anorexiás. Hihető. Smink és fitness modell, bocsánat!

Ha annyira meg vagy róla győződve, hogy a te tested jobb, akkor minek teszel fel ilyen kérdést? Jobb és kész (szerinted).

Egyébként én is elég vékony vagyok, nem sokat teszek érte, és én is jobb alakúnak tartom magam különböző "vanrajtamitfogni" ismerőseimnél. Csalóka a sokat edzős meg a van rajta mit fogni kategória is, főleg így látatlanban... Csak van annyi eszem, hogy nem mondom nekik, és a gyakorira sem írok kérdést erről.

Ha pedig a barátnőd tényleg a barátnőd, és tényleg kórosan sovány, ideje lenne segíteni neki, nem itt linkelgetni fotókat google-ról meg bizonygatni vadidegenek előtt, hogy te jobb nő vagy!

2020. dec. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
37%
Mindenképp szükséges valamilyen támpont ahhoz hogy ezt objektíven megtudjuk ítélni. Szóval küldj magadról képet privibe. Látatlanba, a szavaid alapján Te vagy a nyerő, de kell a bizonyosság. A lapos segg, deszka mell kombó nem nyerő-legalábbis nálam- szóval mutasd magad, hadd döntsek jól.
2020. dec. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
30%
Sportodell. Ki hitte volna, kb minden csaj sportmodell már :D
2020. dec. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
78%
Eleinte azt hittem nem, de aztán mégis a sztorizós troll, a stilusa elárulta csak most nem #-el kezdi a kommentjeit.
2020. dec. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!