Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok akik egymással vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akik egymással vagy legalábbis egyikük a párjával veszti el a szüzességét és utána együtt is maradnak sokáig nem szoktatok gondolkozni rajta milyen lehet mással?

Figyelt kérdés
Mármint hogy milyen érzés egy másik pénisz/punci. Ha igen ez megmarad elméleti síkon,beszéltek róla vagy volt akik együtt esetleg titokban nem bírta ki és tapasztalatgyűjtő talalkozást hajtott végre?
2020. dec. 18. 02:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem egy puncival járok, hanem egy emberrel, akit szeretek.
2020. dec. 18. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze ez érthető csak hát emberek vagyunk és nagy úr a kíváncsiság
2020. dec. 18. 02:48
 3/4 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%

Igazából a kíváncsiságnak nem lehet parancsolni. De ha érdekel tapasztalatból mondom. Nincs szükséged arra hogy mást is kipróbálj.


Ha vele minden jó és boldog vagy nem érdemes.


Ahogy minden ember más úgy minden ember más az ágyban is. Tehát hiába leszel egy másikkal utána megint az összes többi más. Mikor húzod meg a határt a kíváncsiságban?


Attól lesz igazán jó valakivel szexelni hogy mennyire tudsz kapcsolódni vele lelkileg az ágyban. Ezzel nem a romantikára gondolok. Mikor ránézek az arcára és egy másik világban látom ahol rám bízza magát és az extázis van rajta,az az igazi.


Viszont ha nem úgy érzed hogy ő a tuti, akkor jobb ha beszéltek a problémákról.

2020. dec. 18. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 11 éve vagyok együtt a párommal. Vele veszítettem el. Most vagyok 29 és amikor mondtam neki, hogy kíváncsi vagyok másra elkezdtünk gruppenezni.
2020. dec. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!