Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Összefügghet a fájdalom és...

Összefügghet a fájdalom és hogy később veszíti el valaki a szüzességét? 27 vagyok, hamarosan szeretnénk lefeküdni egymással a kedvesemmel, de én még szűz vagyok.

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 12:10
 1/8 anonim válasza:

Szerintem ne aggódj ilyesmi miatt. Az első nagyon fontos, de általában inkább meg kell küzdeni érte..., ha érted....

A kérésedre a válasz:


Nem attól függ, hogy mikor veszted el a szüzességed, bár mivel nő vagy, nem egy kiskamasz, gondolom könnyebb lesz a fizikai fejlettség miatt. Viszont ha egy szintén felnőtt nőt veszünk példaként, aki mondjuk 22 éves (csak példa), akkor tényleg nem ezen múlik.

Függ az Ő méretétől, a Te méretedtől, attól, hogy mennyire sikerül Téged felizgatnia, és persze a figyelmességétől.

2009. szept. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha idősebb az ember nem annyira fáj már neki, vagyis ait az elöttem szóló is mondott, hogy egy 27 éves már sokkal fejlettebb testileg és alkalmasabb is rá.

Én 17 évesen vesztettem el a szüzességem és egyáltalán nem fájt.

Szerintem neked sem fog. Úgy gondolom, hogy sokaknak azért vannak fizikai fájdalmaik, mert előtte nagyon rá-stresszelnek rákészülnek, meg húú meg háá, holott nekem legalábbis nem volt olyan nagyon meghatározó az első, mint azt sokmindeki mondta, szép volt, jó volt megtörént, ennyi :) Te már érettebben szerintem nem fogod ennyire túl parázni a dolgot :

Lazíts, minden tök jó lesz.

27/N

2009. szept. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
27 évesen még szűz??? Hú.. Az elveszett időért senki sem fog kárpótolni.
2009. szept. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dőlj hárta és lazíts, engedd el magad, és nem lesz baj. Ha stresszelsz rajta mindegy hány éves vagy. Ha iszol, igyál meg 3 kisfröccsöt, nevess sokat, lazíts. Ne készülj rá, történjen meg!
2009. szept. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat!

Nem érzem elveszett időnek. Ha annak érezném, lett volna alkalmam elvesztíeni 16-17 évesen is, de egyszerűen most érzem azt, hogy azzal emberrel vagyok, akivel igazán együtt szerenék lenni. Nem mennyiségre megyek:)

2009. szept. 24. 14:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyugi! Én még később adtam oda a szüzességemet, mint te, és mégsem fájt. Szóval állíthatom, hogy ez nem korfüggő, hanem emberfüggő.


És én sem sajnálom, hogy nem 13 vagy 16 évesen kezdtem. Nem veszítettem semmit; azokkal a pasikkal, akikkel lehetőségem lett volna, se kedvem, se gusztusom nem volt, úgyhogy nem hiányzik a velük való "élmény". Most azzal szeretkezem, akit mindenkinél jobban szeretek és kívánok, kell ennél több? :-)

2009. szept. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nem azon múlik, hogy hány éves vagy.


Sőt.. ha idősebb vagy, lehet hogy nem is fáj annyira, mivel erősebb és fejlettebb vagy.

2009. szept. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

szia. egy évvel voltam fiatalabb nálad mikor megtörtént.

egyátalán nem fájt. Nem bántam meg az időpontot se.

egy dologra érdemes szerintem odafigyelni, hogy kellő hosszúságú legyen az előjáték.Nem is véreztem.Sőt hogy őszinte legyek a pasi nem is tudta, észre se vett semmit.

Én akkor éreztem terhesnek a tényt, hogy még szűz vagyok. Lett volna korábban is lehetőség de nem tettszettek a jelentkezők :-) Sok sikert!!

2009. szept. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!