Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vékony magas fiúhoz szintén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony magas fiúhoz szintén vékony magas lány illik?

Figyelt kérdés
Nekem nem tetszenek a magas lányok. Inkább az átlag magas és átlag alakú. Ők izgatóak nekem szexuálisan.
2020. dec. 18. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Akkor ne legyen magas barátnőd😂😂 mármint ennyit nem tudsz magadtól eldönteni? Ha valaki itt azt mondja, hogy deee csak vékony magas barátnőd lehet, akkor azt mondod, hogy ja oké ugyan nem tetszik, de akkor ez lesz? 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Úristen
2020. dec. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Te is életképes lehetsz! Majd anyuci keres neked egy hozzád való lányt.
2020. dec. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
De, ha 180 centi alatti lánnyal jössz össze, akkor örökké balszerencse fog súlytani. Kivéve ha továbbküldöd ezt a levelet még 10 másik ismerősödnek, hogy ne szakadjon meg a lánc.
2020. dec. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak alacsony, kövér és öreg csajod lehet.
2020. dec. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Igen, mindig figyeljunk a parunkkal valo osszhangra, a magassag aranyanak is van esztetikai fontossaga, ja es a nevjegykartyank is legyen mindig az aktualis trendekhez szerkesztve, fontos az elegans betutipus, a megfelelo hatterszin, en egyebkent ma egy armani tweed zakot viselek, a jelenlegi csajom (aki egyebkent 177cm, mivel en 188 vagyok), egy fekete-feher chanel kosztumot visel, mert eppen ez illik a mai szettemhez, mindig o igazodik hozzam, hiszen en vagyok a ferfi, en dominalok, azt hiszem este a negy evszakban fogunk vacsorazni, azt hiszem valamifele kulonleges tengergyumolcseit, egy nagyon kulonleges chardonnay-val leoblitve, aztan este szerintem a mar megszokott kikotozos szex utan szerintem feldarabolom ezt a biget, mert mar kezdem unni a csacsogasat, tegnap mar kineztem magamnak egy uj voros modellt (jobban a mellei mint a jelenleginek).
2020. dec. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha így állsz hozzá akkor neked kizárólag barna szemű 11.3 cm hosszú fülű nőd lehet, érted? Mindenki másnak meg olyan akivel jól kijönnek és kölcsönös a szimpátia, érzelmek.
2020. dec. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!