Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol a legkönnyebb ismerkedni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol a legkönnyebb ismerkedni olyan extrém kövér nővel,aki szereti a szexet,vágyik az együttlétre?

Figyelt kérdés

Van-e ilyen oldal,fórum,hely stb.

A vágyam 150 kg feletti nő,felső súlyhatár nélkül.Több helyen tájékozódtam már,de max.120 kg-os nőket találtam csak.



2020. dec. 18. 11:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Kardiológián, diabetikusnál stb.
2020. dec. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Angliában
2020. dec. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jó lenne Magyarországon.
2020. dec. 18. 11:45
 4/12 anonim ***** válasza:
7%
Dunántúlon.
2020. dec. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én idehaza még ilyen nagyon kövér nőt sem láttam még, pláne olyat nem, aki minden testi hibája ellenére elfogadja magát és szexre vágyik.

Általában az ilyen nagy súlyfelesleg brutális libidó gyilkos.

2020. dec. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Biztosan van azért ekkora nő,de az tény,hogy nehezen ismerkednek,s többnyire gátlásosak.Biztosan feltudnám oldani a gátlásukat,ha éreznék,hogy vonzódom hozzájuk,s szépnek tartom őket.
2020. dec. 18. 12:03
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

Nincs külön ducitárskereső oldal (legalábbis tudtommal), de elég sok oldalon meg lehet adni "paramétereket". Eleve 150 kg feletti embert nehéz találni.

Egyébként meg az egy dolog hogy neked ez a gusztusod, de ekkora túlsúly már igen súlyos egészségügyi problémákat hordoz magában.

2020. dec. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kösz a választ.Van duci társkereső oldal,de ott duci,molett nők vannak,én pedig kifejezetten kövér nőt keresek.

Az egészségügyi kockázatot tudom,de millió más egészségügyi kockázat is van.

De azért van egy társ,hogy segítsen.

2020. dec. 18. 12:13
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Mexikóban. Ott ritka a 120kg alatti ember.
2020. dec. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne hidd már magad varázslónak! Egy kövér nő gátlásait szinte képtelenség feloldani. Egy olyan emberről beszélünk, akit 20-30-40 éven keresztül bántás ért, örökös kisebbrendűségi érzés gyötört, megaláztatások, stb.

Nincs az az épelméjű ember, akiből ezt ki bírod imádkozni

2020. dec. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!