Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Maszti vagy szex egy nővel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maszti vagy szex egy nővel, tényleg nem olyan nagy a különbség?

Figyelt kérdés
Párom azt mondja, hogy neki nincs olyan nagy különbség aközött, ha együtt van egy nővel és úgy elégül ki mintha felnőtt tartalmakra elégítené ki magát a neten. Ezt nehéz elhinnem, mert nőként ég és föld a kettő. Nekem az egyik 100%-ot ad, a másik 150%-ot. Nyilván utóbbi a partnerrel való együttlétekre értendő az én esetemben. Erre a mondatomra tette a fent említett kijelentését. Tényleg nincs nagy különbség? Egyébként nem mondanám laposnak és unalmasnak a magánéletünket, sőt inkább változatosnak és helyenként extrémnek is, de ő nem konkrétan a mi együttléteinkre gondolt, hanem általánosságban fogalmazta ezt meg. Ez így nekem kicsit kiábrándító, mert úgy érzem nem kellek a képletbe és akár félre is állhatnék. Hiszen a virtuális világban minden nap más csajjal lehet együtt gondolatban. 39N,48F

#maszti vagy együttlét
2020. dec. 19. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nagyon nagy különbség van.
2020. dec. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretem a nőt akkor óriási a különbség. Testi lelki kielégülés, látni a másik örömét valami fantasztikusan felemelő érzés.

Ha csak a szex miatt vagyok vele akkor van hogy egy jó maszti jobb mint egy közepes dugás.

2020. dec. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Köze nincs hozzá, pedig én szeretem a masztit. Semmi sem pótol egy húsvér nőt a karjaid között.
2020. dec. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudjátok én is ezen a véleményen vagyok nőként. Ezért volt nehéz elhinnem, hogy neki megközelítőleg ugyanazt az érzést adja. Egy jó szex során a másik illata, érintése, íze, lélegzete, tekintete, amit adhatsz neki és ezáltal reakcióként kiváltasz, illetve kaphatsz és az azt követő szavakkal leírhatatlan szinte öntudatlan állapot ahogy az érzésnek átadod magad... Na ez nekem egy masztihoz sem hasonlítható! Egy masztinál nőként elélvezhetsz egyszer, kétszer, ötször stb, már-már kimerültségig szétcuccolhatod magad, de a fent leírtak akkor sincsenek meg. Ezek szerint nem az én készülékemben van a hiba!
2020. dec. 19. 18:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondom, olyan lehet, hogy néha jobb elélvezni egy kiadós maszturbálástól. De összességében sokkal jobb nővel. 3 vagyok.
2020. dec. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Általánosságban beszélt róla, nem ránk vetítve konkrétan. (elvileg) Egyébként házasok vagyunk, 19 éve vagyunk együtt és van egy 2 éves gyerekünk. Nekem ez alatt a 19 év alatt gyakorlatilag sosem fájt a fejem a szexhez. (10-ből 9x biztosan nem!) Sőt a kezdeti 1-2 évet leszámítva mindig én szorgalmaztam jobban, mert szeretem és élvezem vele nagyon a szexet. Szülés után sem hanyagoltam el magam, épp ellenkezőleg: igyekeztem nem csak az anya szerepben ragadni, hanem figyeltem rá hogy nő is maradjak és ez külsőségekben is megmutatkozik. Mint kiderült ő a fiatal csajokat (20 év körüli) nagyon vonzónak tartja és elsősorban az ilyen korúak masztis videóit preferálja. Erről nyíltan is beszéltem vele és azt mondja hogy elégedett a szexuális életével és nincs szüksége másra. Tisztában van vele, hogy ha független lenne akkor sem a 20 évesek vágyálma volna, így nem is valószínű hogy próbálkozna ennél a korosztálynál. Elmondása szerint ez csak egy vágy és fantázia. Amivel igazából nem is lenne semmi bajom, ha nem tette volna ezt a kijelentést és nem érezném azt hogyha én nem hoznám szóba a szexet akkor az sem érdekelné hogy van vagy nincs. Pedig azt látom rajta hogy ő is élvezi a velem kettesben töltött időt. Szerintetek tulajdonítsak ennek jelentőségét egyáltalán mert egy ennyi idős kapcsolatba ez belefér és szóra sem érdemes, mert csak fantázia vagy van jelentősége és jobb tisztázni? Én mondtam neki hogy ha én kielégült vagyok (és itt nem a minőségre gondolok mert azzal nincs gond, hanem a mennyiségre is) , akkor nem zavar ha ezen felül ő még elkalandozik a kis fantáziavilágában egyedül is, de ha ez az együttlétek rovására megy az már gáz szerintem, mert nem a valódi szexet választja, hanem a masztit inkább.
2020. dec. 19. 23:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez komoly, hogy valaki 39 évesen olyanokat ír, hogy 150% meg úgy fogalmaz, mint a 14 évesek? Kemény.
2021. jan. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!