Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mekkora a különbség a óvszeres...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora a különbség a óvszeres és az óvszer nélküli szeksz között? Milyen érzés úgy, és milyen amúgy? Mekkora "áldozat" vele?

Figyelt kérdés
Mindkét nem válasza nagyon érdekel persze.

2020. dec. 11. 17:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Az hogy nem lesz gyerek, ha nem akarsz, az felbecsülhetetlen.
2020. dec. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én a női nem oldalról írok.

Lehet, hogy valami nem stimmel velem, de soha nem éreztem különbséget az óvszeres és óvszer nélküli szex között.

Nem számít áldozatnak, ha megvéd a nemkívánt terhességtől, és a nemi betegségektől..

Csak magadban kell letisztázni, hogy melyik ér többet számodra. Az egészséged, és a nyugodt, paramentes nemi élet, vagy a kényelem.

2020. dec. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
"Szeksz"-jaj te csak óvszerben csináld!
2020. dec. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%

szeksz? :DD


Egyébként nőként nem érzek különösebben különbséget. Annyi, hogy óvszer nélkül a barátom bennem marad még egy ideig. Kotonnal viszont szinte egyből kiveszi, miután elélvezett, mert úgy nem igazán szereti bent hagyni. Ez cuki intim pillanat, amit nagyon szeretek, azonban hátránya is van: egy ideig folyik belőlem a sperma, van, hogy emiatt (főleg ha puncipukizok is) egyből wc-re kell rohanjak megtörölni magam. Szóval a szex utáni összebújás gyakorlatilag csak azután lehetséges, hogy jól megtöröltem magam, betettem tisztaságit, stb. Ez kicsit elrontsa azt a mámort amit meg lehetett szokni azután, hogy óvszernél szinte egyből ment a bújás.


A párom egyébként azt mondja, hogy neki kb. semmi különbség nincs érzés szintjén. Max annyi, hogy jobban átmegy a hüvelyem melege, és emiatt szereti bent tartani ejakuláció után is. De a bújás elmaradását/hátráltatását ő se szereti. Máskülönben simán visszaszokna a gumira, ha letenném a gyógyszert, tehát ő nem nyafog a kis latex miatt, mint itt sokan.

Közös megegyezésünk pedig az, hogy annyival jobb gumi nélkül, hogy nem kell a kotonnal szórakozni, azzal időt tölteni, hogy felkerüljön, vagy véletlenül ne fordítva kerüljön fel - egyébként ez a fogamzásgátló módszer nekünk 2 évig teljesen jól bevált, sose szakadt, vagy ilyensmi.

2020. dec. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#3 Én nem csinálom sehogy, de amúgy se akarok majd soha gyereket.
2020. dec. 11. 17:20
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Férfiként szerintem elég nagy a különbség, teljesen más érzés. Még a legvékonyabban is. (Az mondjuk vicces, hogy már több kérdésnél is láttam, hogy nők győzködtek férfiakat, hogy márpedig a férfiak nem is érzik a különbséget...)


Akikkel voltam lányok, változó volt. Volt, aki mondta, hogy nem igazán érez különbséget és volt, aki mondta, hogy nagyon érezni, mennyire más gumi nélkül.

2020. dec. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

6-os:

Ezt a "Az mondjuk vicces, hogy már több kérdésnél is láttam, hogy nők győzködtek férfiakat, hogy márpedig a férfiak nem is érzik a különbséget..." szituációt én két variációba tudnám elképzelni.


1 - ahogy én is kifejtettem (4-es válasz) ismerem a barátom álláspontját, és tudom, hogy neki nem nagy különbség a szex óvszerrel vagy anélkül. Tudom, ilyenkor jön a "csak nem mondja el, de nem így érez" duma... de had ne kelljen bizonyítanom, hogy a kapcsolatunk bizalmi és kommunikáció alapú, melyben a szexről nyíltabban beszélünk mint más párok általánosságba.

2 - vannak nők akiknek nemcsakhogy a párjuk mondja azt, hogy szinte ugyanolyan a szex, hanem minden egyes partnerük. Én csupán egy ember véleményét tudtam leírni (a páromét), de sokaknak több tapasztalatuk van, és hasonló álláspontjuk.


Valamint van még egy harmadik eset is, amikor gyakorlatilag a nők próbálnak kiállni a nőkért. Sajnos mai napig sok esetet hallok, amikor fiatalabb lányok csak azért "kell" átálljanak a fogamzásgátló tablettára, mert a párjuk belezsarolja őket (szakítással, 0 szexxel, kevesebb időtöltéssel, megcsalással, stb). Az ilyenek miatt van akkora vízhangja annak, hogy a gyógyszer közös megegyezés kell legyen, nem pedig egyetlen fél döntése (de kétség kívül a végső döntés a nő kezében van, hisz az ő testével történnek dolgok). Szerintem azon nők nagyon sulykolják, hogy igenis ugyanolyan óvszerel, mint anélkül, szóval ne legyen tabletta, azok az abúzív párkapcsolatba élőknek próbálnak segíteni. Mármint úgy, hogy közben a férfi vitapartner is megértse a gyógyszer kockázatait, és mindemellett a nő se érezze magát kevesebbnek ha nem akar hormont szedni. Személy szerint láttam is itt az utóbbi egy évben vagy egy maroknyi olyan kérdést, hogy a lány nem akart szedni, de a pasija erőltette, hogy milyen büdös neki az óvszer és a kérdező (lány) kétségbe volt esve, hogy mennyire rossz barátnő.



Mindemellett tisztában vagyok vele, hogy mindenkinek más és más. Nem vetem meg azt a férfit, aki nagy különbséget érez amíg a párkapcsolatában rendesen kezeli le a másfajta védekezési folyamatokat. Ugyanakkor azt se tartom kizártnak, hogy egyes nők éreznek különbséget, és sokkal jobb nekik, míg jómagam semmit. A 2-es válasz ezen része:

"Én a női nem oldalról írok.

Lehet, hogy valami nem stimmel velem"

után én is elgondolkodtam, hogy lehet velem nem stimmel valami, mivel én személy szerint a bordázott óvszert sem tartom jobbnak mint a simát, míg sokan fejüket teszik rá, hogy érzik a bordázottságot, és mennyivel jobb. De jobban belegondolva: nem, nincs gond velem. Szimplán mások vagyunk más érzékenységgel.

A válaszok is vegyesek lesznek a kérdéshez. Lesz férfi aki kereszthalált hal az óvszertől és inkább megszakításosan dug, de lesz akinek vállrándítás a téma.

2020. dec. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%
Gumival majdnemhogy semmit nem lehet érezni a hüvelyből. Gumi nélkül pedig nagyon jó érzés. Nincs is jobb hely a szerszámnak, mint egy jól felizgult forró sikamlós punci.
2020. dec. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%
Ahogy a 8. leírta! Ég és föld a különbség. Férfiként mindkettővel csináltam, úgy hogy van összehasonlítási alapom. A gumival olyan bezártság érzetű. Kicsi, szorít.
2020. dec. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
Szeksz? Nálad is minden bizonnyal csak a kondom lyukadt ki. 😄
2020. dec. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!