Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, voltatok már erotikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, voltatok már erotikus masszázson vagy szeretnétek kipróbálni?

Figyelt kérdés
Szerintetek mekkora az esélye, hogy ilyen helyen orálnál összeszed valamit az ember? Inkább legyen csak kézimunka vagy orál gumiban vagy rendes orál? Melyiket választanátok?
2020. dec. 19. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
egy csúszkát kipróbálnék szívesen. Orál nem izgat, kézimunka elég lenne
2020. dec. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Erotikus masszázson nincs orál csak a végén kiveri, happy finish.
2020. dec. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Erotikus masszázs, akkor meg mit keresne ott az orál? Szigorúan csak kézimunka. És kipróbáltam már, nagyon jó volt, annyi volt a gond, hogy nagyon hamar kivégzett a csaj. De senki se csinálta még olyan jól azóta se nekem.

Amúgy orált is bevállaltam gumi nélkül, prostinál.

2020. dec. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, ez még kimaradt. Ha lesz lehetőség, mindenképp élek vele.
2020. dec. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem lecumizott a csajszi az elején és a végén is. A szájában élveztem el, utána kiszaladt a mosdóba kiköpni. Teljesen meglepődtem az elsőnél de nem volt erőm ellenkezni mert eszméletlen jól szopott a csaj. És egyébként nagyon jól masszírozott is!
2020. dec. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rendes orált választanám simán
2020. dec. 20. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még nem volt ilyen lehetőségem de kipróbálnám!!
2020. dec. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem a párom lepett meg vele. Házhoz jött a lány, ő is meztelen volt,én is. Rendesen végigmasszírozott, aztán mondta, hogy forduljak meg, és kimasszírozta a p*cs*met is. Jó volt!
2020. dec. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy prosztatamasszázs jól esne :)


27/F

2020. dec. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!