Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ennyire kevés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyire kevés nagymellű nő?

Figyelt kérdés
A környezetemben szétnézve, alig van igazán nagymellű nő. Pedig én imádom a ciciket, a kicsit is, de mégiscsak jobb lenne egy nagymellű csajt felszedni. 11 nővel voltam együtt, és a legnagyobb is ilyen B kosaras lehetett max. Prostihoz kellett elmenjek, hogy végre igazán nagy ciciket foghassak meg. Ti is ezt tapasztaljátok? 24f

2020. dec. 21. 14:20
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
97%

#19 Pedig igaza van, külsőségek alapján tényleg a nagyobb, formásabb mell fogja meg a férfiak tekintetét. Erről nem tehet az ember, szimpla evolúciós kódolás. És ehhez nem is kell műanyag kannás nőket elképzelni.


De tagadni ezt fölösleges. Rosszabb nyelvezettel élve pedig a volt kolléganőd egy olyan dolgot csinált magával, melyet a férfiak nem úgy díjaznak, mint a saját háta.

2020. dec. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
97%

#19 senki nem mondta, hogy mással nem lehet megfogni férfit, , de na tagadjuk már a nyilvánvalót:

- a mell másodlagos női nemi jelleg, egyes nőknél igen hangsúlyos ez a jelleg

- ha veszed ugyanazt a nőt A kosaras mellekkel és E kosaras mellekkel, hát utóbbi esetben sokszorosa lesz a rá irányuló figyelem

2020. dec. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
16%

Én szívesen állnám az anyagiakat ha egy nő ugy gondolja

36 F

2020. dec. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 A kérdező kommentje:

Ezaz, végre abba az irányba terelődött a beszélgetés, ami amúgy is érdekelt. Köszi a válaszokat, hasznosak. Nekem az ideális valahol C és D kosár körül van, tehát nem kell túl nagy (bár az is izgat), de ezek a méretek, amik már szép teltek, mutatósak, de még nem zavaróan nagyok.

19es

Nem gondoltam volna, hogy valakinek magyarázni kell, hogy igenis a nagy cici szimbolum, de szerencsére a többiek meg is válaszolták helyettem.

És ez a kérdés nem is a kis mell ellen szólt, csak simán általánosságban viszonylag kevés a nagyobb mellű csaj, szerintem, és hogy ez miért lehet. Már B kosaras cicik is szépek, csak az még nem elég egy mutatós dekoltázsra. De mondom, emiatt egy lányt se bántanék meg, vagy dobnék. Csak szimplán a nagyobb mégjobban vonz, nem hiszem, hogy ezt szégyellnem kellene.

2020. dec. 21. 15:50
 25/50 anonim ***** válasza:
100%
C, D kosárméret összességében egyáltalán nem ritka. legfeljebb azt tudom elképzelni, hogy kizárólag a vékony nőket veszed észre.
2020. dec. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:
Nem, pont hogy nem, a nagyon vékony lányokat nem is szeretem, és a molettebbeket is megszoktam nézni, pont a nagyobb cici miatt. Valahogy azt szeretném, hogy mégtöbb ilyen lány legyen, vagy nem tudom...
2020. dec. 21. 16:31
 27/50 anonim ***** válasza:
16%

27#

Remélem akkor neked is 20 centis a farkad.

2020. dec. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:

28

Mondtam nem kell egyből besértődni. Én azokat a lányokat is megértem, akik a nagy farokra buknak, szívük joga. Rosszabb, aki tagadja.

2020. dec. 21. 16:53
 29/50 anonim ***** válasza:
54%

ma 15:11


Milyen igazad van neked, te nagy hazug! :D

2020. dec. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
65%

#28


Miért támadsz? Itt senki sem támadott téged, max csak ha magadra veszed hogy rajtad kívűl másoknak is lehetnek elvárásai.

2020. dec. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!