Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ennyire kevés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyire kevés nagymellű nő?

Figyelt kérdés
A környezetemben szétnézve, alig van igazán nagymellű nő. Pedig én imádom a ciciket, a kicsit is, de mégiscsak jobb lenne egy nagymellű csajt felszedni. 11 nővel voltam együtt, és a legnagyobb is ilyen B kosaras lehetett max. Prostihoz kellett elmenjek, hogy végre igazán nagy ciciket foghassak meg. Ti is ezt tapasztaljátok? 24f

2020. dec. 21. 14:20
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem intézd a kérdést valamelyik orvosi egyetemhez, ott tanítanak genetikát
2020. dec. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
27%

ennek a kérdésnek mi értelme van túl azon, hogy megint belerúg a kis mellűekbe (ti. nem vagyunk elég jók)? :D

egyébként arányában egyáltalán nem ritka a nagyobb mell

a környezetemben minden nőnek nagyobb, mint az enyém

2020. dec. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:
Csak szeretek beszélgetni a témáról. Vicces, hogy minden szarról lehet dumálni ezen az oldalon, csak normális dolgokról, mint pl a nagy cicik, már nem.
2020. dec. 21. 18:38
 34/50 anonim ***** válasza:
100%

sokan írtak a kérdésedre ...

amúgy pont a cicikről lehet a legjobban dumálni, mert mindenki ugrik rá :D

2020. dec. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
14%

Ezért olyan unalmas hogy a legtöbb pasi már csak erről képes témát nyitni, másról már nem és ez már nemhogy "unalmas" hanem SZÁNALMAS.

Nagy mellekkel vagyok megáldva aláírom, de SENKITŐL NEM KÉREK PRIVÁTOT!

Előre is köszönöm!

2020. dec. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
14%

Mert ez nem normális kérdés. Csakis a barátnőd melltartójába kutass, ne érdekeljen másé.

Az, hogy te mit tapasztalsz egy dolog... de sokan rádkontráztak. Akkor mivan? Beismered a hibádat? Nem... pont hogy tovább mondod az "elvedet". Így már nincs értelme beszélgetni veled, csupán vitatkozni tudunk.

2020. dec. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:

Kedves 38as

Ha megfigyeled, a kérdés a szexualitás kategóriában van, mégis miről beszélnénk?

39es

Ha a környezetemben kevés nagymellű csaj van, de te azt írod, hogy nem is igaz, mert sok van, akkor automatikusan neked lesz igazad?

Amúgy inkább engedjük már el ezt a vonalat, és térjünk vissza a kérdésre.

2020. dec. 21. 19:27
 38/50 anonim ***** válasza:
11%

"Ha megfigyeled, a kérdés a szexualitás kategóriában van, mégis miről beszélnénk?"


Igen látom, tudok olvasni...

De akkor is, mi a gyászért kell mindig a mellre élvezkedned?

Más dolgod nincs?

Nagyon unatkozol öregem

2020. dec. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
74%

Most komolyan, mi ez a dupla szenderd, hogy a nők kibeszélhetik a férfik legkisebb dolgait is, de mi meg itt le vagyunk hurrogva egy teljesen semleges kérdéssel.


És ezt úgy mondom, hogy nekem is teljesen mindegy a mellméret. De azért ácsi már.

2020. dec. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:

Kedves 41es

Kicsit unatkozom, mert karanténban vagyok, barátnő nélkül, de ez lényegtelen. Inkább az a szomorú, hogy csaj létedre milyen frusztráltan reagálsz. De zárjuk le a témát, nagyon eltértünk a kérdéstől.

2020. dec. 21. 19:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!