Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Nálatok ez változó,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nálatok ez változó, hogy kire mennyire indultok be?

Figyelt kérdés
Ugy ertem, van úgy hogy valakire nagyon nagyon felizgultok es van olyan hogy nem ugyanolyan intenzitással? Ez mitől függ? Mikor/mitől indultok be annyira, hogy mar alig biírtok magatokkal és légszívesebben ha tehetnétek megerőszakolnátok a lányt?(ezt most nem kell full komolyan érteni)

2020. dec. 21. 23:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Álló farokkal várom a PlayStation 5 megjelenését.


(komolyan)

2020. dec. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem a legtöbb srácnak van egy női szépségideálja, ami nem feltétlenül egyenlő a tömegek által mondott legjobb csajokkal. Nekem is van egy olyan női ideálom, aki irtózatosan bejön, de a legtöbb srác hülyének gondol miatta, hogy pont ez a lány tetszik. :)


Az, hogy mennyire indulunk be, az attól függ, hogy milyen régen nem volt szex... :D

2020. dec. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ugyanúgy, ahogy a nőknél is.
2020. dec. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Sokmindentől függ, mennyire vagy fáradt, mennyire vagy egészséges, milyen hangulatban vagy, stb.
2020. dec. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Noren1989 ***** válasza:
28%
Én àlló farokkal vàrom a nem karàcsonyra szànt óràm megérkezését. Màr a vàrosomban van, előrelàthatólag este àtveszem.
2020. dec. 22. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Helyzettől függ inkább.
2020. dec. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%
1-es, imádlak! 😋❤️
2020. dec. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, változó. Hangulat függő. Van olyan, hogy nem kívánom a szexet és van olyan is, hogy legszívesebben az utcán letépném a barátnőmről a ruhát és megdugnám.
2020. dec. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

Nekem első az, hogy vonzónak találjam, vagy pedig megfogjon benne valami csábító. Utánna jön az, hogy ápolt e és hogy mutatja magát (megfelő smink, ruha az alkatához személyiségéhez stb.)


Második, hogy be e tud indítani a semélyiségével. Ez sem konrét mik azok amin ezen belül fel tud izgatni.


Az viszont biztos, hogy aki élettelen kirakati bábuként nyilvánul meg arra nem nagyon tudok beindulni. Mert egyből az a kép jön be, hogy az ágyban olyan lenne mint egy guminő..

2020. dec. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%

Igen, persze hogy változó. Neked sem egyformán csorog a nyálad a 3 napos krumplistészta és az érett eper láttán.


Függ attól mennyire édes a csaj (külső, főleg test és belső dolgok-gesztusok).


Akkor nem bírok magammal, ha érzem hogy AKAR engem.


Van még kérdés?

2020. dec. 25. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!