Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb nők, asszonyok, nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nők, asszonyok, nők szülés után! Nektek változott valamit a szexuális étvágyatok a változó kor után, vagy a terhesség után?

Figyelt kérdés
Sűrűbben, többször szeretnétek, vagy néha néha becsúszik egy harmadik, esetleg megtesztek olyat is, amit korábban nem(anál, lenyelés, izgalmas helyeken,stb)?
2017. aug. 7. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Sűrűbben, többször, jobb is lett szülés után.Harmadik nem kell.
2017. aug. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 és van olyan, amit előtte nem tetél meg, azóta viszont ez változott?
2017. aug. 7. 14:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanolyan ritka és unalmas mint előtte
2017. aug. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs, mert előtte sem voltam prűd. Van,ami meg akkor sem érdekelt, és most sem lehetne rávenni.
2017. aug. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A 4. Uaz, minr az 1. Bocs.
2017. aug. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szülés után sűrűbb lett a vágy. Új párom lett és nagyon vadul nyomjuk :-)
2017. aug. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30-as éveimben járok, s igen, szülés után sokkal jobban kívánom a szexet, pedig korábban sem voltam alacsony libidójú. Ráadásul teljesen magamtól érzek vágyat olyan dolgokra, amiknek a kipróbálását korábban teljes mértékben elutasítottam. Pl. anál, szájbaélvezés. Mindkettő nagyon bejött. Nem tudom mitől ez a változás, de én élvezem. :D
2017. aug. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7 nagyon szerencsés akkor a párod! ;-)
2017. aug. 9. 08:56
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Idén lettem 37, olyan 32 éves korom körül kezdett emelkedni a libidóm, de szülés után robbanásszerűen megnőtt.A mennyiségre és a minőségre is nagyobb az igényem, SOKKAL sűrűbben és intenzívebben kívánom,gyakorlatilag naponta .Egy kapcsolatba vagy házasságba nyílván nem csúszhat be harmadik, de néha úgy érzem 2 férfival is elbírnék...Félelmetes, mert korábban egy is sok volt.És igen, vannak új dolgok amikre nyitottabb lettem, persze azért van egy határ.

37/N

2017. aug. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ílyen nőt keresek, mint a 9-es ...van? :)
2022. okt. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!