Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 10/3-as paliként jobb ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10/3-as paliként jobb ha nem is próbálkozok csinosabb nőknél, úgyis csak csalódás ér a visszautasítás miatt?

Figyelt kérdés

2020. dec. 22. 01:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Photofeeler? Nem akarlak elkeseríteni, de ott 7,1/10 pontot kaptam, és még így sem néznek meg a nők. 😃
2020. dec. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem. Egy elég csinos nő akinél próbálkoztam, mondta hogy 10/3-as vagyok xd. Legalább őszinte volt😌
2020. dec. 22. 01:35
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Az szubjektív. Másnak lehet 10/7 vagy.
2020. dec. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Az a csinos nő 15 éves körüli volt? Csak mert ott jellemző az a szellemi szint, hogy pontozgatjuk egymást. Mondjuk én az utolsó ilyen facebook bejegyzésemet hogy "lájk és megy, 10/?" 12 évesen írtam ki, de nem lényeges.

Neked kéne egy pszichológus (nem poénból vagy sértésből mondom), mert ennyire instabil önértékeléssel nem túl fényes jövő vár rád. Valaki szerint nem nézel ki jól, és fel is akarod adni az egész párkeresést? Hogy megy ez? Gimiben is mikor kaptál egy egyest letettél az érettségiről? Vagy mikor az első állásinterjúd nem sikerült beletörődtél hogy munkanélküli leszel életed végéig? Nem is értem a logikát...

2020. dec. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

Ha ide kiraknak valakit, hogy na értékeljétek, akkor látod mekkora a szórás.


Az az 10/10 valakinek lehet csak 5/10 vagy 3/10.


Fotó alapján meg tök felesleges nézni, lehet csak nem vagy fotogén.

2020. dec. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Ez tényleg nagyon szubjektív, sőt, a rendesebb lányok/nők, nem csak a kinézettel foglalkoznak, hanem az összhatással. Nekem is egyszer egy olyan fiú kezdte csapni a szelet, aki abszolút nem tetszett kinézetre, emlékszem, még mondtam is a barátnőmnek, hogy milyen kár, hogy nem jön be a fiú, emígy lenne esélye. És mivel nagyon jó fej meg vicces volt, idővel összebarátkoztunk, és beleszerettem... Nyilván sok férfi engem sem tart csinos nőnek (én magam nem tartom annak), de ő éppen annak talált, én meg őt nem tartottam sem sármosnak, sem extrém jóképűnek, mégis megfogott benne valami idővel. De ez fordítva is szokott lenni, nem egy lányt láttam, vagy ismerek is személyesen, aki kimondottan előnytelen kinézetű, a pasija mégis jó darab...
2020. dec. 22. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
az en parom erős 3as kulsore, belsore viszont 100/10es... hulye lennek csak a kulsosegekre hagyatkozni. Azt meghagyom az uresfeju plazamacaknak
2020. dec. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%
Attól még más csinos nőknél is próbálkozhatsz, nekem is sokszor van úgy, hogy először nem tetszik a pasi, majd miután próbálkozik, elkezdek felfigyelni rá és megtetszik! :)
2020. dec. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
31%

És ha egy nő azt mondja akkor már vége az életnek.

Tudod te hány magányos csaj van aki csak arra vár hogy bárkivel össze jöjjön. A csajok szemetek, és megjátszák az agyukat ami valljuk be nem sok

van.

Mert végül is a csajokat nem az eszükért szeretjük.

2020. dec. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
98%

kerdes, hogy kinek mi a csinos. alapvetoen ott a baj, hogy te a csinossagra helyezed a fokuszt, mikozben tudod, hogy te magad sem vagy kulsore egy nagy szam. tehat olyan dolgot varsz el a masiktol, amit te magad nem tudsz nyujtani.

van az a jelenseg, amikor csunya, alacsony, pocakos ferfiak huzzak a szajukat a teljesen atlagos, normalisan kinezo, de nem topmodell nokre, hogy nem eleg nagy a melluk, tul vastag a vadlijul stb, mikozben ok maguk boven atlag alatt vannak. szerintem ez eleg szanalmas.

ettol fuggetlenul, ha a nem tul elonyos kulsot kompenzalni tudod valamivel (intelligenciaval, humorral, extra jo szexszel), akkor lehet, hogy talasz magadnak csini baratnot is, de az igazi fullos csajok szinten a fullos pasikra bunknak. most abba ne menjunk bele, hogy van egy csomo golddigger, akinek too mindegy, hogy nez ki a pasi, ha eleg

penze van.


egyebkent a csunya emberek is talalnak part maguknak, ha korulnezel. osszessegeben 3 dolgot tehetsz: vagy megprobalod kicsit feltornazni a 3/10-es kulsodet (kezdj el edzeni, vegyel egy-ket meno ruhat, esetleg vagass hajat, novessz szakallat, akarmi) vagy lejjebb adod az elvarasaidat vagy vmivel kompenzalod a kulsod es varod a csodat.

2020. dec. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!