Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titeket mennyire zavar, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavar, ha a csaj sötétben, vagy félhomályban/hangulat világításban akarná csinálni?

Figyelt kérdés

Én ha még friss a dolog, nem bízom abban, hogy a másiknak mindenképp tetszek, akkor a félhomályt preferálom. Ilyen kislámpa vagy ilyesmi, de már agyaltam ezen, hogy mindig amikor a szexuálisan unalmas csajokra utalnak, akkor van ez a beszólás, hogy "csak sötétben, misszionáriusban, mi?".

Nem tudom, hogy ez valóban mennyire ciki, unalmas úgy a pasiknak, ha valaki ilyet kér.

Srácok, nektek mi a véleményetek?



2020. dec. 22. 18:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
13%
Ha a szexhez nagylány, ahhoz is legyen, hogy megmutassa magát.
2020. dec. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a félhomályt vagy a hangulatvilágítást. Sokkal meghittebb. 47F
2020. dec. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is meghitebb félhomályban vagy hangulat világítással
2020. dec. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
27%
Ez tényleg ciki, hogy leszopod, de nem mersz mutatkozni neki. Inkább ne is kacerkodj vele így. Nincs is rosszabb a szexben, mint egy szégyenlős csaj. Nincs rosszabb!
2020. dec. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%
Hát eléggé. Én ő érte vagyok oda, őt akarom, mindenét, és látni akarom, MÁR ha vonzódok hozzá. Eléggé zavarna ha ő meg ezt meggátolná. Megértő lennék, de teljesen fura lenne az egész, hisz ő vele szeretkezek, rám bízhatná magát.
2020. dec. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
4es vagy. Nyugodtan lepontozhattok, de egy pasi se szereti a szégyenlős csajokat. Nekem egy érett nő kell, nem valami beszari kismacska, aki nem meri magát felvallalni. Nem a felhomallyal van a baj, az tud sexi lenni. Az a baj, hogy szégyenled a tested.
2020. dec. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
Első alkalommal csak hangúlatvilágításban csinálom.
2020. dec. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
sajnos én is ilyen vagyok, mikor volt barátom gyűlöltem világosban, mert nem vagyok megelégedve magammal. eddig nem éreztem olyan hű de szörnyűnek magam emiatt, de most néhány választ látva elgondolkoztam:(
2020. dec. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz, de magaddal jó lenne megbarátkozni. Mégis csak te élsz együtt magaddal rész életedben, akkor már jobb ha barátok vagytok ;)

(Amúgy én még nem csináltam hangulatvilágításban csak világosban vagy sötétben. De kipróbálnám majd egyszer :D)

18/L

2020. dec. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
Kedves 8, kicsit félreértettél. Nekem nem azzal van a bajom, hogy a csajok nem 10/10es miss universek. Ha éppen 7, 5 vagy akár 3 pontos is vagy, ha elmegyek veled az agyig, és osszejovok veled, akkor tetszel és szeretlek. És épp ezért egyszerűen nincs oka a csajnak, hogy szégyellje magát előttem. Sokkal jobb ha el tud lazulni, és élvezni egymást testet, a gyönyört a sexet, és nem azon agyalni, hogy jaj takarja el magam a pasi előtt. Nem, ha van is rajtad felesleg, ruhán keresztül is látom, és ha agyig jutok valakivel, akkor legyen nyugodt és ellazult. Epp h gyönyört akarok vele atelni, nem bujkodast és szégyent.
2020. dec. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!