Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális? Ezért ajánlatért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Ezért ajánlatért bevállaljam vagy semmiképp?

Figyelt kérdés
Be akarnám festetni a hajam és nincs időpont fodrászhoz mára már ebben az évben. De az exem fiú ismerőse azt mondta ért a hajfestéshez,de ő azt mondta hogy cserébe megdug és szopjam le. Gondolkódaba estem hogy egy ilyen árért beválljam-e nála.
2020. dec. 22. 19:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Helo! Én tényleg befestem a hajad! Ha akarod meg is duglak!

Többit privátba! ;)

F

2020. dec. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hat, ha mar szarul is lesz befestve a hajad, legalabb meg leszel dugva meg szopatva :D az se rossz, nem? :D
2020. dec. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
61%

Figyeld meg hogy hirtelen mennyi fodrász lesz itt :)

Ja amúgy "ért a hajfestéshez"... ha jót akarsz csillagom akkor ha tetszik a pasi akkor dugj vele csak úgy, de amatőr hajfodrászokhoz ne menj mert nem biztos az lesz az eredmény amit szeretnél.

2020. dec. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
21%
a kérdező férfi
2020. dec. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
61%
14! "a kérdező férfi" Miböl gondolod? Szerintem meg az lehetetlen! (Ezzel nem azt mondom, hogy nincs pötse!)
2020. dec. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
mert itt minden ilyen kérdező kiéhezett impotens marha, aki erre veri hogy nőnek állítja be magát és a privátokkal feltüzeli a naiv pasikat amikor kép cserére kerülne a sor elküldi a tökét.
2020. dec. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok férfi! Nő vagyok azért tettem fel a kérdést mert kíváncsi voltam. Ettől még Nem vagyok férfi.
2020. dec. 23. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!