Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok, ez mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

Eléggé fura vagyok, ezt így az elején jó elmondani. A helyzet az hogy nem tudom mi van velem, volt egy több éves kapcsolatom, az volt az első szex téren, tapasztalatlan voltam úgymond és azt hittem normális hogy én ebből nem sokat élvezek. Mármint kivertem neki, de nem akartam hogy ő bármiképp hozzám nyúljon vagy bármi, valahogy nem vágytam arra. Szexnél pedig kb úgy éreztem magam mint egy robot, neki jó legyen, elélvezett én meg csak voltam, sose tudta hogy elmentem e vagy sem, és nem is nagyon érdekelt, nem akartam. De itt még nem tudtam mi van, úgy gondoltam maga a párkapcsolattal van gond, de a mostani párkapcsolatomban is kezdem felfedezni hogy felizgulok de viszont nem akarom hogy bárhogy is kielégítsen, jobb nézni hogy ő kielégül vagy bármi.


Tudom fura, kérlek ne essetek nagyon nekem, nem igazán tudom miért vagyok ilyen. Ha bármi tanács ötlet van, szívesen elfogadom.

Köszönöm



2020. dec. 22. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Nincs ezzel semmi baj, csak olyan párt kell találni aki szintén nem igényli annyira. Mindenki más.
2020. dec. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Aszex vagy leszbikus lehetsz?
2020. dec. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Leszbikus nem, nem vonzódom a lányokhoz. Aszex lehet, azon én is gondolkodtam már.
2020. dec. 22. 17:19
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Ezzel semmi gond nincs, egyszerűen nem vagy annyira perverz, mint sokan mások.
2020. dec. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Perverznek perverz vagyok, csak nem érzek arra vágyat hogy én kielégüljek, inkább a fiút akarom kielégíteni és hogy neki jó legyen.
2020. dec. 22. 17:49
 6/6 anonim ***** válasza:
94%
Ezzel nincs gond, ez is egyfajta szexuális vágy, csak nem öncélú.
2020. dec. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!