Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Örülnétek, ha párotoktól egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örülnétek, ha párotoktól egy erényövet kapnátok karácsonyra?

Figyelt kérdés
Nők és férfiak válaszait is szívesen fogadom, mit szólnátok ha párotok meglepne egy erényövvel a fa alatt? Illetve ti adnátok a párotoknak ajándékba? Nő vagy férfi vagy? Köszönöm.

2020. dec. 23. 09:33
A kérdező szavazást indított:
Igen, örülnék neki ha kapnék a páromtól. Nő vagyok.
Igen, örülnék neki ha kapnék a páromtól. Férfi vagyok.
Nem örülnék neki ha kapnék a páromtól. Nő vagyok.
Nem örülnék neki ha kapnék a páromtól. Férfi vagyok.
Szívesen adnék a páromnak ajándékba. Nő vagyok.
Szívesen adnék a páromnak ajándékba. Férfi vagyok.
Inkább megírom kommentbe.
63 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Sosem próbáltam az erényövet de ha a párom szeretné azért belemennék. 40 f
2020. dec. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
én gondolkodtam rajta hogy meglepem vele a barátom, de kiderült, hogy nem szeretné így nem erőltettem
2020. dec. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Ez attól függ, hogy kit mennyire hoz lázba, vagy egyáltalán mennyire szeretné. Úgy gondolom, mire egy ilyen ajándék esedékessé válik, addigra már illik ismerni egymás szexuális fantáziáit, és ennek tudatában el lehet dönteni, hogy vajon ő örülne-e ilyesminek. Aki meg nem tudja, hogy örülne-e neki a barátja/barátnője, az inkább ismerje meg jobban, mielőtt szexuális kiegészítőket vesz.
2020. dec. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%
Hat ez aztan az ajandek basszatok meg, erenyov, dominaljuk le a ferfias energiakat, tegyuk punciva, engedelmeskedo rabszolgava a ferfiakat, nem eleg a sok osztrogen a vizeinkbe meg a kajainkba, basszuk el megjobban az agyukat is, ha mar az atlag tesztoszteron szintjuk kb 400ng/dl
2020. dec. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem L
2020. dec. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
27%

Lepontozhattok, de ott helyben szakítanék vele. Bocsánat, ha valakit megbántok, de nekem nem kell utodott barátno. En az okos embereket szeretem. Az efajjta jodolgomban picsaságokat kitalálok dolgok engem elriasztanak, és inkább keresek egy normális not. Bocs, ez az én véleményen, magárol az erényovrol.

30F

2020. dec. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Nem örülnék és nem is adnék. F
2020. dec. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%

Egyáltalán nem csattannék ki az örömtől.


24F

2020. dec. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
45%
Inkább egy kényelmes anál plugot, lehetne távírányítású is.
2020. dec. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%
Nőit el sem tudom képzelni milyen lehet, férfi erényövet képen már láttam, talán az hatásosabb is pasik szeretnek mellé kufircólni:)
2020. dec. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!