Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Örülnétek egy Superma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Örülnétek egy Supermanes fürdőköpenynek a párotoktól karácsonyra?

Figyelt kérdés

Sötétkék, piros övvel és superman- jellel rajta.

Párom 27 éves de kissé gyerekes viselkedésü.

Már jópár éve együtt vagyunk és eddig mindig tudtam mire van szüksége(nyirógép, táska stb) és azt vettem, de most nincs ilyen dolog. Gondban vagyok mert rákérdezni nem szeretnék. Szeretek meglepetést okozni és ő is szereti,s ha már látja előre az nem olyan...

Tudom hogy nincs ilyenje, csak nagy törölközőt használ. Ez meg jó lehet maj wellnesezni is, de picit félek a stilusától ,szinétől. Én személy szerint hordok mesefigurás cuccokat, de mégsem tudom ezt férfiszemmel nézni.


Elsősorban férfiakat kérdezek, szerintetek milyen lenne ez? Persze, izlések különbözőek de azért mégiscsak jobbszeretnék pár véleményt látni :)

22n


2018. dec. 8. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

De jo h a ferfiak egy egesz masszatarsadalom...

De buta vagy.

Aki szereti, orul eki, aki nem, nem.

Az en ferjem pl eleg furcsan nezne ram, es azt erezne, h 6 ev alatt sem ismertem ki, kb semennyire.

2018. dec. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért vagyok buta, amiért véleményeket kértem?
2018. dec. 8. 11:31
 3/8 anonim ***** válasza:

Nőként írok, de saját tapasztalat: volt egy párom aki tényleg szerette az ilyen superman/spiderman/batman meg hasonló akciófigurás dolgokat, neki batmenes fürdőköpenye volt, tesójától kapta, simán hordta aquaparkban és uszodában is. Az mondjuk nem volt olyan élénk színű, viszont a kapucni úgy volt kialakítva hogy felhúzva olyan volt mintha maszkban lenne és többnyire így mászkált benne.


30 feletti férfi volt, de mégis viccesnek tartotta, viszont ő hordott batman és superman jeles pólókat, pulcsikat is, szóval az ő stílusába teljesen belefértek az ilyen kissé gyerekes dolgok is. Szerintem egy próbát megérne, ha más nem otthon azért tudná használni, ha a wellnessbe kissé soknak is tartaná. Szerintem jópofa ajándék, ha alapból gyerekes még a párod örülhet neki.

2018. dec. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Le is irtam h miert. Ha igy se fogtad fel, akk meg plane igaz.
2018. dec. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Nekem olyan szörnyláb formájú szőrös mamusz az álmom, de ez a supermenes is vicces lenne...mondjuk póló kivitelt jobban díjaznám. Hordanám.

32/f

2018. dec. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Van Batmanes is amúgy :)) Még vacilálok melyik lenne jobb.

2018. dec. 8. 11:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Na neba!!! Van batmanes és te supermanest akarsz neki? Nóóómális?!

32/f

2018. dec. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem örülnék neki. Marveles vagyok.
2018. dec. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!