Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha 24 éves lányként még szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 24 éves lányként még szűz vagyok, esélyem sem lesz hosszútávra párt találni magamnak?

Figyelt kérdés

Nem véletlen maradtam szűz, tényleg nagyon csúnya vagyok. Főleg az arcom, de a testem sem formás, inkább ronda, aránytalan.


Szóval nyilván most kapni fogok kétszázezer privátot, olyanoktól, akik egyszer megd*gnának, mert felírhatnák a listájukra, hogy elvették még egy csaj szüzességét... De engem ez nem érdekel.


Én hosszútávra szeretnék párkapcsolatot, meg családot, de ha annyira csúnya vagyok, hogy 24 év alatt senkinek sem kellettem még egy estére sem, akkor a család esélytelen?



2020. dec. 23. 14:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
85%

Dehogy nincs esélyed! Kitartás. Tudod, zsák a foltját....

F

2020. dec. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
73%

"Senkinek nem kellettem"


Ezt már ismerjük, magyarul várod hogy Ryan Gosling rádírjon facebookon.


Amúgy elárulok egy titkot, egy magas, vékony szőke csaj első randin az én városomba utazott, mert találkozni akart. Jól nézett ki és mégis ő lépett hogy találkozzunk mert szép nő létére nem csak a sültgalambot várta.


Tehát neked mint átlagos nőnek ugyanúgy kutya kötelességed lenne párt keresni és nem csak pityeregni a sarokban és várni a szőke herceget...


Szóval majd ha sikerült kimásznod az áldozat szerepből és normális csajként viselkedni, akkor lesz valakid.

2020. dec. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
43%
Szia! Imádkozz Istennek és hagyj időt neki, az Ő tervei magasabbak a mieinknél. Remélem tudtam segíteni :)
2020. dec. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
30%
Lehet próbálkozni kellene nem pedig magadbafordulni és a neten vergődni
2020. dec. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
69%

"neked mint átlagos nőnek ugyanúgy kutya kötelességed lenne párt keresni"

Te beteg vagy, de nagyon súlyosan 😂😂😂

2020. dec. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
82%

Én csak annyit mondok, ameddig azt fogod magadról tartani, hogy csúnyavagy, addig el sem fogsz kezdeni azon gondolkodni hogyan alakítsd maga úgy, hogy szebb légy önmagadnak. Mivel ha nem leszel magaddal elégedett, és önmarcangoló maradsz, az nagy eséllyel ki fog hatni madj a magán és a családi életre is, nem jó értelemben.


24F

2020. dec. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
81%
Kezdj el ismerkedni,bátran beszélgess ismerj meg új embereket,hidd el előbb utóbb meg fogod találni a leendő párod,szerelmed!Persze nem egyik napról a másikra,minden kezdet nehéz,de csak bátran!Biztosan nem vagy csúnya,csak nagyon nagy önbizalomhiányban szenvedsz ami ilyen képzelgéseket okoz nálad!Úgyhogy hajrá,csak bátran!!!😉😊
2020. dec. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Nem átlagos nő vagyok, jóval átlag alatti.

Amúgy vannak férfiak a baráti társaságomban, sokakkal nagyon jóban vagyunk, de csak barátként, mert velem nem akarna párkapcsolatot senki.

2020. dec. 23. 14:50
 9/30 anonim ***** válasza:
66%

társkereső oldalakon próbálkoztál már? nem írt ott sem senki?

nőknek általában csak regisztrálni kell oda, és várni az üzenetek...

egyébként a hozzáállásodon tényleg változtathatnál, nézz ki akárhogy is, azért a kisugárzásod biztos nem egy pasi csalogató, ha folyton ezt gondolod magadról...

2020. dec. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
83%
Nem alacsonyítod le magad kicsit?Valószínű hogy az ismeretségi körödből sem azért nem akarnak semmit mert csúnya vagy hanem egészen más okai vannak!Nem véletlen írtam hogy ismerkedj új emberekkel is mert úgy több esélyed lenne.Nem feltétlen kell ismerős legyen.De az hogy így leminősíted magad azzal nem fogsz előrébb lépni,inkább csak emészted magad,amit ilyen esetben nem kellene,hanem pont fordítva—> engedd el magad,légy erős,lépj ki a szorongás világából és hajrá bátran ismerkedni!!!😊
2020. dec. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!