Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy normális lány sem fog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy normális lány sem fog összejönni egy 24 éves szűz fiúval?

Figyelt kérdés
Nagyon szomorú vagyok hogy velem valószínűleg nem fog összejönni már lány. Minden lány bolondnak nézne ha megtudná hogy nem volt még barátnőm ennyi idősen. Meg a így sem tudok jól ismerkedni, nincs jó dumám. Talán annyi előny van a kinézetemben hogy magas vagyok és nem vagyok ronda és igénytelen.
2020. dec. 5. 09:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Összekevered az okot és az okozatot. Azért vagy szűz, mert nem kellesz senkinek, nem fordítva.
2020. dec. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%
Azért vagy szűz mert semmi önbizalmad nincs. Ha nem vagy ronda és jó a testalkadod akkor a legtöbb lánynál tudnál kezdeményezni is a sirás helyett. A dumádat meg fejleszd, sok múlik rajta. Én sem vagyok egy férfi modell inkább olyan 6/10re mondanám magam de jó a szövegem és rengeteg lányt ki tudtam már beszélni a bugyiból.
2020. dec. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%
Hát ha nem tetováltatod a homlokodra akkor enm elsz gond....
2020. dec. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
12%
Nem, sőt, még egy nem normális lány sem. Persze csak akkor, ha megtudják. Nem kell elárulni nekik, és ha rákérdeznek a tapasztalataidra, hazudni kell. Illetve amíg nincs nőd, addig járj prostikhoz, és gyűjts tapasztalatot!
2020. dec. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%
Nem öreg, egy sem! Fogadd el és többet ne kérdezd meg itt!
2020. dec. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%
Én a helyedben az önsajnálatra fordított energiát a lányok megismerésére, kommunikáció fejlesztésére fordítanám. Előbb hatolsz punciba. 🙂 F
2020. dec. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
18%

#2


Egy lányt nem lehet kibeszélni a bugyijából.

Vonzónak tartott téged külsőleg mint férfit, azért szexelt veled.

2020. dec. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
18%
#2: persze, hihető. Nekem 7/10 a fejem, jó a szövegem, mert intelligens vagyok, humoros, és a testem sem egy teleszart búvárruha. Mégsem kerülök gyakran olyan helyzetbe baráti társaság, társasági élet nélkül, amiben csillogtathatnám a tehetségemet, adottságaaimat. Majd, ha nem lesz Covid, meg mondjuk nem egy faluban, kisvárosban élne az ember, amihez az első nagyobb város 90 km, akkor lehet papolni.
2020. dec. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
14%
Azert vagy szűz mert nem kellesz senkinek, ne áltasd magad öcskös
2020. dec. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
34%

Engem nem érdekelne, hogy szűz vagy. Nem ezen múlik nálam a dolog.

22/L

2020. dec. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!