Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők! Nyilatkoznátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Nyilatkoznátok picit, mitől olyan varázslatos számotokra a misszionárius póz?

Figyelt kérdés

A kérdésem olyan nők felé irányul, akik vagy csak az említett pózban bújnak össze, vagy máshogy is, de akkor is az a kedvencük...


Tehát, miért az a kedvencetek, mit/miket szerettem benne nagyon?


(Bár ez nem lényeg ugyan, ennek ellenére azért írtok életkort is?)



2020. dec. 24. 00:21
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Könnyebb ellazulni, jobban megfigyelhetem közben a másikat és ezzel együtt ez egy elég kiszolgáltatott pozíció. Nyilván nem csak ez az egy póz tud jó lenni van masik is amit legalább annyira jó tud lenni.


21/N

2020. dec. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Nem a kedvencem,de szeretem,azért mert akkor dominansabb a férfi,jobban lehet olelgetni,simogatni,karmolni a hátát vagy a nyakát kényeztetni, csókolózni
2020. dec. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

A kedvenceim között van, bár a szexben szerintem a változatosság az egyik legjobb, így ehhez is tartjuk magunkat. Azért szeretem, mert közben tudunk ölelkezni, csókolózni, tapizni, karmolni, igazából bármit csinálni. Bizonyos szempontból a nő sokkal aktívabban tud részt venni, mondjuk a kutyához képest.

23/L

2020. dec. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Marha jó fej vagyok! Kiírtam a kérdést, aztán el is feledkeztem róla! :D (mert ugye jött az ünnep) Ha jönnek még válaszok, szívesen fogadom őket, de igazából csak azért emeltem ki, hogy lássátok, megköszönöm a három válaszolónak a rám áldozott másfél percet! :)
2020. dec. 28. 07:50
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Én érzelmi alapon élvezem a szexet, tehát ha valakit szeretek, akkor közben nekem fontos a csók, a szemezés. És a csiklómat is éri valamennyi inger ebben a pózban. A G pontom is ebben a pózban a legjobban ingerelhető, amennyiben a férfinek felfelé hajlik vagy egyenes. Szeretem, ha a férfi a domináns, ezért szeretem jobban a lovaglónál, de az se rossz.
2020. dec. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!