Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párom elérte hogy spricceljek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom elérte hogy spricceljek szex közben. És zavarban vagyok de miért? Tudom hogy természetes de zavarban vagyok. Azt mondta ez természetes dolog és nagyon örül neki. De akkor miért vagyok zavarban?

Figyelt kérdés
2020. dec. 24. 00:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Egyszerű mégis meglepő, mivel a tested egy olyan mehanizmusát sikerült előcsalnia amit eddig nem tapasztaltál és egyúttal jó érzéssel tölt el ugyanakkor nem képes rá mindenki (csak hogy egy hülye példát mondjak mikor pukizol és meghallja más is akire nem számoltál akkor zavarba jössz de mivel akaratod ellenére is megfog történni idővel így van akinél elfogadod család,barátok,párkapcsolat és van akinél nem ) ennél is hasonló akaratod ellenére jön ki olyan a testedből amit eddig nem tapasztaltál vagy tudatosan nem tudsz előhívni de idővel majd megszokod elfogadod és elmúlik a "zavarban vagyok" érzés is:)
2020. dec. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors választ! Már el is múlt. :)
2020. dec. 24. 00:48
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki spriccel nem? Bár utóbbi időkben közvetlenül zsepibe nyomom
2020. dec. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
#3 Szerintem nő a kérdező. :D
2020. dec. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Nekem még nem volt spriccelős orgazmusom. Mennyivel jobb mint a sima?
2020. dec. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

először én is zavarba jöttem, sőt meg is ijedtem :D mert magamnak sosem sikerült. tényleg fantasztikus érzés, nem tudom mihez hasonlítani. azóta is sikerült párszor, de csak partner által, magamnak nem akar összejönni sajnos

24N

2020. dec. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell pedig izgulni. Ez inkább epp hogy megkoronázza a sexet. Elvegre elelveztel. Hatalmasat élvezel. Magadat is megjutalmazod és a pasid át is megdicsered ugymond vele. Biztos hogy örül neki. Ne érezd magad kellemetlenül.
2020. dec. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Engem is érdekelne hogy milyen érzés?

37n

2020. dec. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
Írd már le, hogy sikerült összehoznotok.
2020. dec. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
6.vagyok, nekem ugy hogy 2 ujjal erosen es gyorsan ujjaznak, G pontot stimulálva
2020. dec. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!