Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők és ferfiak, mi értelme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és ferfiak, mi értelme van a fenék bámulásnak?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, hogy semmi bajom vele. Mindent a szemnek, semmit a kéznek alapon vallom, hogy nézzenek csak meg engem is nyugodtan. Az sem zavarna a ha párom mellettem nézné más fenekét. Miért ne? Senki sem vak...


De mi értelme van? Meleg pasikat megértem, hiszen ők oda hatolnak be. Felmérik a terepet előre.


De heteró férfiak miért? Nézitek, hogy belefér-e a tenyerébe? Vagy olyankor ti is az análra gondoltok? Vagy arra milyen lenne kutyapózban? Van egyáltalán bármi magyarázat vagy csak ösztönösen néztek oda?


Illetve mostanában egyre több csajtól látom, hogy nézik a pasik fenekét? Minek? Számít egyáltalán?


Mint írtam, tényleg nem zavar egyáltalán, csak nem tudom mi értelme van és már foglalkoztat egy ideje.


Válaszba kérlek írjátok hogy nők vagy férfiak vagytok és ha gondoljátok, kor is jöhet.


26N



2020. dec. 25. 17:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Én speciel azért nézem meg, mert lovaglóban és kutyában imádom markolni. És egy kis gizda fenékkel ezt nem így lehet megcsinálni 🤷‍♂️ F
2020. dec. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Evolúciós oka van. A férfiak ösztönösen a kerekebb formákhoz (régebben szélesebb csípő, ma már inkább kerekebb fenék) vonzódnak. Ez adja azt az inputot, hogy a nő termékeny és több utódot képes világra hozni. Szexuális értelemben másodlagos szerepe, hogy egy jó fenékre jobb rámarkolni. Análhoz semmi köze. A nők is ugyanezért nézik meg a pasik fenekét, hogy mennyire kerek és izmos aminek köze van az egészséghez (egészséges utódok nemzése).
2020. dec. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#1 őszinteségedet köszönöm.


#2 ez érdekes, köszönöm.

2020. dec. 25. 17:40
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Mert látnunk kell. Szeretjük nézni a nőket.
2020. dec. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolom,, hogy mit tud az a nő azzal a szép hátsóval tenni. Illetve az egyes testmozdulatokkal együtt milyen szép tud lenni a nő.
2020. dec. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#4 erre is gondoltam hogy csak úgy kell, de nincs rá konkrét válasz.


#5 Hm, értem.

2020. dec. 25. 17:52
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
Ha egy férfi megnézi a nőket, az nem mindig szexualitásról szó. Noha a férfiaknak atavisztikus (bár tudatalatti) KÖTELESSÉGE, hogy naprakész információkkal rendelkezzen a körülötte előforduló ivarképes nők státuszáról, legtöbbször csupán az esztétikai élmény miatt nézi meg a kerekded formákat.
2020. dec. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
#7 Azta milyen megfogalmazás 😁 Köszönöm a választ.
2020. dec. 25. 18:11
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Szeretem megfogni és puszilgatni is.
2020. dec. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%

Én idegenkedem az análtól, amikor lett volna rá lehetőségem sem éltem vele(teljesen elfogadom, ha más szereti, nem tartom ettől rossz embernek meg semmi ilyesmi, de nekem több okból sem jön be). De ettől függetlenül ösztönösen nézem a nők fenekét, jobban is mint mondjuk a melleket. Markolászni imádom, meg ránézésre is jól tud mutatni egy kerek, formás hátsó attól függetlenül hogy nem akarom oda betenni az anakondát.


23/f

2020. dec. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!