Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteró férfiként csak én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró férfiként csak én vagyok úgy a puncival, hogy látványra nem izgat picit sem, csak ha közöm is van hozzá, és bejön a tulajdonosa is?

Figyelt kérdés

Soha nem hozott lázba, ha csak egy random nő puncijáról láthattam képet, videót, de még ha ismerős, közelebbi barát küldené, úgy érzem akkor sem indítana be különösebben, inkább maga a szituáció, ha tudom, hogy olyan volt a beszélgetés előtte, tehát maga a szándék izgatna fel előbb, mintsem maga a punci látványa. Nem undorodom tőle, de magában nem tud felizgatni. Csakis akkor, ha közvetlen közöm van már hozzá, vagyis ha nyalhatom, meg benne lehetek. De ha nyalom, akkor is inkább az illat, íz, meg maga a tapasztalás, hogy a másik fél mennyire élvezi, meg ahogy nyög, de önmaga a punci mint testrész nem izgat fel.

Úgy tudom a nők érettebb rétege van pont ugyanígy a farokkal. Hogy nem magára a farokra indulnak be, hanem a pasira. De én még a fenékkel meg a mellekkel is így vagyok. Jó megfogni, hozzábújni, kényeztetni, stb, de csak látványra semmi extrát nem vált ki belőlem. Érdekes, de engem pusztán csak vizuálisan inkább a kezek, lábak, szép hosszú leengedett haj, aranyos arc (főleg szemek), meg a másik dolog a hang. Ha egy nőnek nem tetszetős hangja van, képes vagyok csak emiatt az egy dolog miatt kiábrándulni belőle. Csak én vagyok ilyen furcsán bekötve? Főleg a hangos dolog aggaszt, hogy az már nálam szinte sok, hogy mennyire sokat dob a latba, és hogy instant kizáró ok is lehetne (szerencsére erre ritkán van példa).



2020. dec. 25. 23:01
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
#9: Természetesen nem.
2020. dec. 26. 01:55
 12/12 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem a farok ronda es semmilyen izgalmat nem valt ki magaba. Ha bennem van vagy jatszok vele, azt nagyon elvezem. N
2020. dec. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!