Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szeretkezés közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szeretkezés közben szeretitek ha van rajtatok valami? (fehérnemű, valami szexi ruha). Vagy egyáltalán nem, mert kényelmetlen?

Figyelt kérdés

2020. dec. 26. 09:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
A lányok a pasiknak akarnak megfelelni, ezért végülis azon múlnak a dolgok, hogy a partner akarja-e vagy sem.
2020. dec. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Nem mondanám kényelmetlennek, ugyanakkor szeretem ha meztelen vagyok. Leginkább tanga szokott rajtam maradni (és elhúzva azt szexelünk), de nyáron sokszor a tanga kerül és és szoknya marad. Most télen főleg a zokni szokott fennmaradni.


Egyébként látom a kulcsszavaknál a magassarkút... annál irritálóbb dolog szerintem nincs is. Én nagyon ritkán megyek bele így a szexbe - nyilván a párom igényli, mert ő szexinek lássa - de szerintem nagyon kényelmetlen.

2020. dec. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Nekem csak a zokni szokott.
2020. dec. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Fűző, neccharisnya,harisnyakoto
2020. dec. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
A zokni az nagyon erotikus, főleg ha térd fölé ér 😋
2020. dec. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Csicuki ***** válasza:
82%
Rajtam néha egy póló ha melleimmel akar játszani akkor csak felhúzza és nincs is útban
2020. dec. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
A combfix szokott maradni,nem zavaró.
2020. dec. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Nem, max zokni ha kicsit hűvösebb van
2020. dec. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
általában meztelenül, de van, hogy térdzokni, harisnyakötő és a szoknya marad
2020. dec. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb ilyen szempontból a combfix szerintem. Az kényelmes, nem zavaró egyáltalán, a pasik pedig megvesznek érte, valamiért tényleg piszkosul áll nekik tőle, már csak ha meglátják. A magassarkúval kapcsolatosan viszont egyetértek a második válaszolóval. Az az ágyban inkább csak kényelmetlen, a sarka folyton beakad mindenhova, nem tudsz kitámasztani miatta rendesen, egyáltalán az egész olyan idétlen érzés.
2020. dec. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!