Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Nektek milyen érzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nektek milyen érzés fizikálisan az elélvezés?

Figyelt kérdés

Megpróbáljátok valamiképp körülírni? Nehéz tudom, de csak azért, hogy legyen fogalmijk róla.


Férfi vagyok és szeretekztem már sokat, annyit én is éreztem, hogy rászorított a punci a farkamra közben. De magára a fizikai érzésre lennék kíváncsi, hogy pontosan mit, hol (csikló, hüvely) , hogy éreztek közben?


Korral.


2020. dec. 27. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Próbáld meg leírni egy vak embernek, milyen a naplemente

Nem lehetséges megfogalmazni

2020. dec. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Született vaknak?
2020. dec. 27. 09:47
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Csak annyit tudok mondani, hogy nagyon jó.
2020. dec. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom, hogy a fizikai érzés alatt mit értessz. Az orgazmust, vagy pedig a testben lezajló folyamatot?

Az orgazmus feltételezem ugyanolyan érzet mint nálatok, férfiaknál.

Fizikálisan a hüvely pedig egy rutinszerű összehúzódásokat végez. De hallottam olyanról is, hogy úgy éli át az orgazmust valaki, hogy nem érez ilyen összehúzódásokat.

A legtöbb férfi egyébként onnan tudja, hogy nyalásnál elment a partnere, hogy kívülről is lehet érezni ezeket a "lökéseket".

2020. dec. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!