Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi miatt nincs orgazmusom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi miatt nincs orgazmusom?

Figyelt kérdés

Igazából a válasz tiszta, csupán tippekre és személyes tapasztalatra lenne szükségem.


Volt három szexuális zaklatás ügyem, amely miatt pszichológushoz is jártam, mert miattuk kialakult egy férfiaktól való félelem bennem és így kapcsolatba sem tudtam kerülni. A terápia sikeres volt, hiszen májusban összejöttem egy sráccal akivel már most tehát 7 hónapja együtt vagyunk, az igazi első szerelem, első kapcsolat. Ő volt az akitől nem féltem, először remegtem az érintésétől, de ez hamar elmúlt és teljesen megszűnt a fóbiám. Rengeteg alkalommal voltunk együtt, minden egyes alkalom egyedi, mindig kívánom, tehát sosem vontatott, nem ezzel van a baj.


Nyúltam magamhoz előtte, de sosem mentem el, pedig tudom, hogy hol esik a legjobban és ott teszem a dolgom. Mindig közel járok szex közben is, de nem jutok el odaig se vele, se magamban, se vibratorral, se közösen (ketten dolgozunk rajtam), se vbrator+az ő segítségével sem. Amúgy borzasztóan jól esik a szex, gondtalan, bogyót szedek, de nálam a líbido csökkenés nem játszik szerepet, sőt, az ellentéte inkabb. Ez kb két hónapja jött fel első gondolatkent, de nem foglalkoztam vele, mostanában viszont elfog a bánat mikor hiába csinálja és nem történik semmi, inkább szólok hogy hagyja és csinaljuk a többit. A lehető legrosszabb gondolat is megfordult bennem, hogy nekem nem "jár" A testi öröm, tudom, ez csak ront a helyzeten, de el vagyok keveredve, mert a folyamatos izgatás miatt konkrétan fizikailag fáj h sosem tudok kielegulni. Járt e valaki hasonló cipoben?



2020. dec. 20. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Próbálkozz mindennel mindenhogy, ne add fel.
2020. dec. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát gondoltam azért ez belefér a tini párkapcsolathoz mivel mindketten azok vagyunk és első kapcsolat. De ezek szerint nem.


Ez lenne a jó dolog, viszont. Akárhányszor feltettem ezt a kérdést, mindig ezt a választ kaptam, de: ha Ragorcsolok, az ront a dolgon. Nagyon. Minden egyes sikertelen kísérlet után elbőgtem magam és inkább lefekszem aludni (magamban, vele inkább csak elbamultam a gondolataimban). Nyilván próbálkozni kell ez egyértelmű de egy idő után emiatt képtelen vagyok tovább csinálni.

2020. dec. 20. 21:32
 3/6 anonim ***** válasza:
36%

A womanizer (léghullámos klitorisz-izgató) 30 napos orgazmus garanciát ad a termékeihez az egyik webáruházban, 1 - 3 percen belül szokott állítólag jönni a siker. A helyedben adnék neki egy esélyt, veszítenivalód nincs. Ha megvan az áttörés, utána talán könnyebb lesz az oda vezető út is, mert már tudni fogod, milyen jelek jelzik, hogy jó az irány.

De a lényeg, hogy tényleg soha ne add fel, próbálj mindenhogy játszani magaddal, van ezernyi tipp akár itt is.

Szuper, hogy legyőzted a félelmeidet és nagyon klassz a barátod hozzáállása is! Megérdemled a sikert, csak így tovább!!

2020. dec. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Addig nem is lesz orgazmusod amíg hajszolni fogod és rágörcsölsz.

Ha élvezed így is akkor az remek. Csak lazán, élvezd minden percèt és ne akarj orgazmust, csakis èlvezni.

Ha nem görcsölsz rá akkor úgy fog jönni mint a villámcsapás, amikor nem is szàmítasz rá.

2020. dec. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amíg ezt kudarcnak éled meg addig nem is lesz. Az elején én is így voltam, még a maszturbálással is, inkább csak azért csináltam, mert úgy voltam vele, hogy ez a normális. Ezt tanulod, meg hosszú folyamat. Nem szabad rágörcsölni, a párodnak meg végképp nem. Én első párkapcsolatom 7. hónapjában élveztem el először szex közben. De aztán a szakítás után rájöttem, hogy nálam az "önzés" nagyon sok gátat felold. Mert később kevésbé komoly kapcsolataimban, ahol nem volt olyan megfelelési kényszerem, már sokkal könnyebben jött. Szerintem te se törődj se a pasiddal, se semmivel csak magaddal amikor közel vagy és akkor sikerülni fog.
2020. dec. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen bogyót szedsz? Az egy dolog, hogy libidod van, de én úgy tudom, orgazmuskészséget is van bogyó ami befolyásolja. Lehet nálad "csak" ezzel jár. Azért nézz utána...
2020. dec. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!