Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, volt már olyan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, volt már olyan hogy a partneretek elájult szex közben? Mit tettetek? És az én helyemben mit tennétek?

Figyelt kérdés
Beteg vagyok, van hogy valami nem jó ( nem ettem, ittam eleget, nem aludtam eleget, bármi) akkor le tud esni a vércukrom, és el tudok ájulni, főleg ha “megerőltetem” magam. Szóval egyedül “ébredtem fel” de az utolsó emlékeim mind szeretkezésről szólnak, és emlékeim szerint én voltam felül, szóval tudom miért ájultam el. Azzal is tisztában vagyok hogy nem egy vonzó dolog, de miért hagyott ott? Ismertem a srácot már régebb óta, tudta hogy beteg vagyok, a szex elég spontán jött. Nem esett valami jól a dolog, és a hívásomra sem válaszolt... össze vagyok zavarodva, lehet meg kéne neki magyaráznom, vagy nem tudom mit tegyek...

2020. dec. 27. 18:29
1 2
 1/16 tesho ***** válasza:

Velem eddig csak pár másodpercre ájultak el, de az orgazmustól és ez normális.

De nálad ez más, gondolom a srác megijedt...


43F

2020. dec. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szerintem is megijedt.

Ha nem veszi föl, akkor jobb ha írsz neki SMS-t.

Erre mindenképpen figyel oda, elegendő folyadék és vitaminok.

2020. dec. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#3 persze figyelek rá, csak ma fizikailag nem tudtam, több emberrel fagyoskodtunk együtt egy parkban, karácsonyozás volt, és utána haza vitt a srác, mert nagyon átfagytam és nem akarta hogy sétáljak és hát így alakult a dolog, a szex előtt órákig nem ettem, nem ideális körülmény, de nem volt időm ezen gondolkozni!
2020. dec. 27. 18:50
 4/16 tesho ***** válasza:
100%

Nem csak a férfit, de szőlőcukrot is szopogass ilyenkor 😉😅


F

2020. dec. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Na attól garantáltan rosszul lettem volna, cukorsokk!
2020. dec. 27. 19:01
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért marha kedves tőle, hogy ott hagy téged egyedül ájultan, ahelyett hogy megpróbálna segíteni.
2020. dec. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy gyökér lehet, szex közben elájulsz és otthagy. Ok, hogy.megijed ilyenkor az ember, de azért legalább várta volna meg amíg magadhoz térsz
2020. dec. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy játszótéren láttam egy férfit, aki a földön feküdt. Jól látszott, hogy felvett egy kényelmes alvópózt, gondolom be volt rúgva.

Felhívtam a mentőket és a hölgy kérdezte a telefonban, hogy most ott vagyok e és mondtam, hogy eljöttem. Azt mondta, hogy ilyen esetben kötelességem lenne vele maradni, eszméletlen embert bűncselekmény magára hagyni. Azt hiszem így fogalmazott, de lehet, hogy nem pont ezekkel a szavakkal...

2020. dec. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Gondolom azért nem hívott mentőt mert nem tudta hogy magyarázza el, megijedt, zavarban volt, gondolom ilyesmi, és nyilván meztelenül feküdtem az ágyon szóval biztos rájöttek volna, vagy nem tudom mi a gond, de azóta írtam is neki és meg sem nézte!
2020. dec. 27. 19:25
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Láttak már a mentősök ennél cifrábbat is szerintem, annyi eszem meg lett volna, hogy mondjuk betakarlak.
2020. dec. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!