Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A női testnedv , fertőző ,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A női testnedv , fertőző , vagy nekünk férfiaknak ,lehet tőle bajunk ?

Figyelt kérdés
Itt elsősorban , ara gondolok , ha pl: szájba kerül , esetleg le nyelésre kerül a sor . Ilyen esetben , nem okozhat - e valamilyen betegséget ?

2020. dec. 27. 20:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Elnézést , de tényleg nem tudtam , ezért is írtam ide . De ezek szerint , nyugodtan meg is lehet inni akár " ...
2020. dec. 29. 01:28
 12/15 anonim ***** válasza:
Elmúltál már amúgy 14?....
2020. dec. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Persze , hogy elmúlottam 14 - éves ! Gondolod , hogy egy idősebb ember , mindent tud , csak azért , mert több évet élt és esetleg nagyobb a rutinja s tudása ?
2020. dec. 30. 23:30
 14/15 anonim ***** válasza:
A női segglé kórokozó összetételéről nekem sincs pontos információm, ezért biztonságosabb ha szoptatok, mert az csupa vitamin, és nem is olcsó egy ilyen megtermelt adag.
2020. dec. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
A segglé nem hangzik valami gusztusosan , de még is a legtöbb férfi , imádja a nőt , kinyalni .
2021. jan. 1. 00:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!