Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30 nap önmegtartóztatás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 nap önmegtartóztatás sikerülhet?

Figyelt kérdés

Ki szeretném próbálni milyen ha nem nyúlok magamhoz 30 napig.

Férfi vagyok.



2020. dec. 27. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
60 is sikerült nekem. Az eleje nehéz, utána könnyebb lesz.
2020. dec. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
Lehetetlenség. Akkor hogy oldod meg a vizelést, meg a fürdést például? Olyankor is nyúlsz magadhoz, nem? De ezeket leszámítva is lehetetlenség szerintem.
2020. dec. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#2 képzeld úgy vannak kialakítva hogy vizelni tudj vele, van egy lyuk elől és 2 oldalt hogy beleférjen az ujjad ha véletlenül kényelmetlen pózba csúszott és meg tudd igazítani
2020. dec. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, megoldható a dolog.
2020. dec. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sikerült, már többször is volt hogy 30 napig nem élveztem el és erényövet hordok egyébként (bár alapból hetente kerül le rólam).

Persze sokat segít ha van aki őrizze a kulcsokat.

Egy-két naponta le kell azért venni tisztítás miatt, ilyenkor fontos az önuralom.

Ahogy írták fentebb:

Az első pár nap a legnehezebb, 3-4 nap után már kb bármit megtennék csak lekerüljön végre. Aztán a 2. héten már az agyam elfogadja, hogy nem lesz egyhamar orgazmus és rajtam marad a ketrec. Ezután már sokkal könnyebb kibírni. Sőt, a hónap második felében már alig gondolok az orgazmusra ilyenkor, tulajdonképpen jó dolog, segít más dolgokra fókuszálnom és hasznosabb módon vezetem le az energiám.

Hozzá kell szokni egyébként. Javaslom ne egy hónap önmegtartóztatással kezdd. Hanem 1 hét, 2hét.. és utána jöhet az 1 hónap. A legjobban egyébként elvileg akkor működik ha huzamosabb ideig csak havonta élvezel el. Bár erre még nem tudtam rávenni magam.

2021. jan. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!