Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, miért nem szexeltek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért nem szexeltek több pasival?

Figyelt kérdés

(nem egyszerre többel :D)

Lehet agyabetegnek tűnik a kérdés, de komolyan kérdezem.


Csak gondolat szintjén:

ha több pasival feküdnél le, akkor többet tudnál a szexről, megtalálnád aki jól csinálja, vagy aki igazán érzéssel nyúl hozzád, ilyenek.

Biztos lenne benne több csalódás is, de szerintem csodás dolgokat is át lehetne élni.


Tudom, ez testiség, meg kell hozzá bizalom, de tedd a szívedre a kezed és ne mondd, hogy nem volt még olyan helyes pasi, akivel kb. ismeretlenül ne mentél volna el.. na ugye. :) Tudtam én, hogy volt. Akkor meg?


Nem érnél semmivel se többet, se kevesebbet, ha életed során 10 helyett 500 emberrel szexelnél, maximum sokkal több izgi és jó szexben lenne részed. (van óvszer.. nem leszel már beteg, sem terhes)


Komolyan kérdezem: Mire jó ez a visszafogottság?



2020. szept. 24. 12:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%

faxról faxra járva nem biztos, hogy a boldogság felé vezetne az útjuk, hanem a kiégéshez


a sok idióta és önző marha után már talán az egészet feladnák

aztán olyan szemlélettel állnának a világhoz, mint azok akik szerint minden nő kva

2020. szept. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
Ez az egyik legnagyobb tévhit a világon, hogy minél több emberrel szexelsz, annál többet tudsz a szexről és annál jobb leszel az ágyban.
2020. szept. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
79%

10 tapasztalatlan 5 perces kisfiú VS 1 tapasztalt 30-40 perces férfi


vajon melyiktől lehet többet tanulni?

csak, hogy más oldalról is megközelítsem a kérdést

2020. szept. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%
És ha addig addig megyek mire találok egy olyat akivel isteni a szex viszont a kapcsolat nem működik akkor kezdeni előlröl? Inkább figyelmesen türelemmel kell választani hogy jó döntést hozzunk és akkor nemkell 150emberen átmenni
2020. szept. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudok érzelmek nélkül szexelni.

És nem a mennyiség, hanem a minőség számít nekem. Állandó partnerrel/baráttal lehet új dolgokat kipróbálni, mert kell bizalom sok szexuális "játékhoz", ezt pedig egy idegen nem tudná nekem megadni.

2020. szept. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező! Ezt azért írtad ki, hogy minél több férfinak jusson nő szexre?
2020. szept. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen hülyeség.

Én férfiként azt tudom mondani, hogy elég sok nőt dugtam már meg életem során, de azok a nők, akikkel szexuális tapasztalatot is tudtam szerezni, úgymond tanulni, nem az alkalmiak voltak, hanem a hosszú kapcsolataim.

2020. szept. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Semmi értelmét nem látom az indoklásodnak.

Számomra sokkal többet ér, ha az embernek van egy párja, akit szeret (vagyis nem csak a szex miatt van vele együtt), és egymást megismerve leszünk egyre jobbak és nyitunk új dolgok felé.

A minőség számít, nem a mennyiség.

22/L

2020. szept. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
20%
Ki mondta neked,hogy nem szexelek több pasival.😉
2020. szept. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
77%
Mert nem vagyok K.....
2020. szept. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!