Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mi a véleményetek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aladdin21 kérdése:

Lányok mi a véleményetek egy ilyen felsőtestről? Ha pontoznátok 1-10es skálán mennyi? :D

Figyelt kérdés
[link]
2020. dec. 28. 10:36
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
60%

na kibujt a a szog a zsakbol, hogy a kerdezo is egy frusztralt gyoker.


en irtam, hogy ‘nyeszlet’ es direkt tettem IDEZOJELBE, te kepes vagy felfogni, az mit jelent?! nem ugy tunik. azt irtam, nekem ‘nyeszlet’, mert en a vallasabb, izmosabb testeket szeretem, de ha nem tunt volna fel, ettol fuggetlenul 5 pontot kaptal tolem, ami nem olyan rossz. ha nem birod a kritikat es nem vagy kepes elviselni, hogy nem mindenki esik hasra a full atlgos testedtol, akkor ne irj ki ilyen jellegu keredest. arrol nem en tehetek, hogy nem tunsz 195 centinek es 96 kilonak, inkabb 175-ot es 70-et mondtam volna kep alapjan. mem erzem magam jobban, te kerted a velemenyket:D


egyebkent meg ne haverozzal, mert no vagyok, mint ahogy a kerdesben is NOK velemenyet kerted. aha, nem bantottalak meg, de azert megy a hiszti, hogy en biztos torpe ferfi vagyok.. oke:D erett vagy agyilag.

2020. dec. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
82%

Én fiú vagyok, de ha a lányok ezt 3-4 pontra értékelnék, elég lehangoló lenne. LENNE, mert vagy trollok vagy hülyék.

Szerintem 7 pont simán.

2020. dec. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
7%
0.0 pedig sem néztem. S tudod miért? Mert eleve 0-ról indul aki mutogatja magát és nem a személyiségével próbál szimpatikussá válni.
2020. dec. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
5%

Lány vagyok, 20 éves, és én is 3-4 pontra értékelem.


Látom, hogy sportos meg minden, de valahogy mégsem tetszik. Nem tudom megfogalmazni, hogy miért.

2020. dec. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
79%

Megpróbálom objektív mércével értékelni, indoklást is írok.

Elégségesen szálkás, lapos has, a vállizmok formásak, viszont a mellizmok asszimetrikusak, a felkarok átlagosak, az alkarok viszont kifejezetten alulfejlettek.

Mindent összevetve egy sportos, fitt benyomást keltő kinézet, szóval 6/10.


Még mielőtt bárki belémkötne:

- férfi vagyok, nem elszállt igényű nőként írom ezt

- nem is irigységből írom a kritikus részeit a megjegyzésemnek, irigység nélkül is bevallom, hogy magamat rosszabbra értékelem, mert bár a felkar, alkar, hát, vállak tekintetében jóval izmosabb vagyok, de mellé sörhasam van, ami ront az összképen elég sokat.

2020. dec. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
62%
5-6
2020. dec. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
20%
Átlagos. Nem egy tangaszaggató, de ennél többet nem várok el a partnereimtől. Az átlagos hétköznapi embereknek van ilyen teste. Ne a sztárokhoz mérd magad.
2020. dec. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
27%
Eleg gyenge vagy ocskos, szedj fel meg 30 kilot es Nőlj meg 30 cm et, mindenhol!
2020. dec. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
46%
#27: átlagos a szart. Hétköznapi embereknek? Ehhez képest zsírdisznók.
2020. dec. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
9%
#29, De, átlagos. :D Kb 25-35 között lehet a pali, és semmi extra nincs benne. Én se vagyok izompacsirta, de legalább nem állítok mást
2020. dec. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!