Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, elmondanátok a vélemén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, elmondanátok a véleményeteket?

Figyelt kérdés

Mennyire tetszik nektek ez a férfi felsőtest egy tízes skálán? Kort is írjatok légyszi, köszi :)


[link]

[link]



2017. febr. 3. 12:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nekem, tetszik.
2017. febr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

10/5

Nem igazán tetszik.

2017. febr. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Ja, a skála lemaradt 10/8. :)
2017. febr. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
a szőrzet nem tetszik de amúgy szép kidolgozott, izmos!
2017. febr. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
És egy rövid véleményt is, ha kérhetem, hogy tetszik, miért, és ha nem, akkor mi nem tetszik benne. Köszönöm :)
2017. febr. 3. 12:55
 6/23 anonim ***** válasza:

Még egyszer, bocs a skálát fordítva használtam az előbb.


Tehát, nekem tetszik és 8/10. :)


#1-es

2017. febr. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Szexy, ha ennél izmosabb lenne, azt gondolnám, mindennap gyúrni jár és nincs ideje másra talán a válla lehetne szélesebb, de hát az genetika gondolom.
2017. febr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Jó alapanyag,csak ki kellene húznod magad,na meg felszedni pár kg izmot.:) Edzéssel,megfelelő kajával jó lesz az!
2017. febr. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nem skálázok mert nem szoktam pontozni.. Nincs ezzel semmi gond.. Viszont jobban tetszene ha szegénynek nem állna ki a csípőcsontja... Ez engem eléggé taszít ha egy pasinak ki állnak a csontjai.. Ki rázz tőle a hideg. Egy pasin legyen mit fogni. A kigyurt pasik se jönnek be, mert kényelmetlen hozzájuk bújni stb.. 23 L
2017. febr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Most ez komoly?


Alapanyagnak jó, meg még gyúrni kéne rajta...


Szerintem a képen látható felsőtest, teljesen rendben van. Férfias és izmos is.


Ma már egy ilyen, nem elfogadott? Csak, ha minden kocka ki van dolgozva és legalább egy kétajtós szekrény méretű a fiú?


Csajok, gondolkodjatok már egy kicsit. :) Szerintem az itt válaszolók fele, örülhetne, ha este egy ilyen test mellé bújhatnának be az ágyba...

2017. febr. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!