Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek elítélendő kevés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elítélendő kevés ismerettséggel lefeküdni valakivel?

Figyelt kérdés
2020. dec. 28. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Ha szexet akarsz és nem beszélgetést, akkor szexelj.
2020. dec. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom ezt nőként írod és valószínűleg abból adódóan fogant meg kérdésed hogy van ez a társadalmi "elvárás" nők felé de én azt mondom neked ne mással foglalkozz ilyen téren hanem azt csináld amit szeretnél rövid az élet az a kevés amit itt eltöltünk legalább teljen úgy ahogy mindenkinek a legjobb :)
2020. dec. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Ha nektek jó.

Nekem kell a vonzalom is, de ez én vagyok 🤷‍♀️

2020. dec. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ennek a kérdésnek 2 oldala van.

Szerintem mindenki hozza meg ezt a döntést magának. Számomra nem az, én se magamat, se másokat nem ítélek el alapvetően ezért.

Persze nekem is vannak határaim, ha valaki naponta vagy akár hetente ezt teszi, azt akaratomon kívül is valószínűleg elítélem.


Az, hogy az emberek többsége mit gondol erről, szerintem ez teljesen demográfia függő, nagyban függ az illető korától, vallásától, és nemzetiségétől.


Neked pedig azt tudom tanácsolni, hogy gondold át, hogy te magad hogy viszonyulsz ehhez. Téged zavar-e ez a tett. Az, hogy más hogy viszonyul ehhez, azt pedig szard le, az nem a te dolgod.

Élj a saját értékeidnek és céljaidnak megfelelően. (Amíg azzal nem ártasz másnak persze... :) )

2020. dec. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy ha szexkapcsolatot akarok valakivel, azért még szeretem valamilyen szinten megismerni a csajt.

F

2020. dec. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem itelném el!!Van akit így izgat es csak a szexre kell!
2020. dec. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
Igen. Elitélendö. Mégiscsak a legbensőbb dologrol van szo, amihez mindkét fél a szivét, lelkét adja. Nagyon meg kell ismerni elötte a másikat. DE!!!!!!! Mámorito érzés nagyon rövid (néhány perces, orás) ismeretség után felfedezni a testét, adni és kapni a gyönyört.
2020. dec. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha jól esik akkor nem.
2020. dec. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Rendszeresen már igen, de egyszer-egyszer bárkivel előfordulhat. Bár, mindenkinek a magánügye valójában.


#7 Nem értelek. Az utolsó mondataid ütik egymást. Először, hogy nagyon meg kell előtte ismerni egymást, utána pedig, hogy mámorító már néhány perc, óra után már az egymás testének a felfedezése.

2020. dec. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem az én dolgom bárkit is elítélni majd a Jo Isten fogja.

Az hogy valakivel lefekszel ismeretség kapcsolat nelkul az sok mindent el arul rolad. Ha teged ez nem zavar akkor engem sem es mast se zavarjon. Nekem gyomrom nem lenne hozzá. :)

2020. dec. 29. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!