Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van aki tapasztalatból vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki tapasztalatból vagy ismerettségi körből tud olyat, akinek anál miatt már nem zárnak rendesen az izmai?

Figyelt kérdés
Nem tudom igaz e vagy csak egy elterjedt kitaláció ez.
2017. dec. 28. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
több ismerősöm van aki análozik, de soha semmilyen problémája nem volt még ebből. nem azt mondom hogy napi szinten csinálják, de heti egy alkalomtól semmi bajuk nincs, köztük nekem sincs belőle problémám.
2017. dec. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi 1-es :)
2017. dec. 28. 22:58
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
És olyant, aki maszturbálás miatt vakult meg?
2017. dec. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az análosban van logika..
2017. dec. 28. 23:09
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Nem, ez tevhit. Mi is szoktuk csinalni, meg van paromnak anal dugo is, ege sokat hasznalja, es nincs semmk ilyen problema
2017. dec. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem ilyen történt, de nem fogok erről privátban sem beszélni, mert senkinek semmi köze hozzá, és nincs kedvem az olvasgatni idegenektől, hogy biztosan hülye vagyok, biztosan nem attól van, biztosan hazudok stb.
2017. dec. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szél-inkontinencia előfordulhat, de függ ez a vastagságtól is.
2017. dec. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2017. dec. 30. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!