Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg sok ilyen férfi van?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sok ilyen férfi van?

Figyelt kérdés
Sokszor olvasom/hallom azt, hogy a kapcsolatban lévő nők egy elég jelentős része csak ritkán él át orgazmust az aktusok közben. Tényleg ennyire sok olyan férfi lenne, akit nem érdekel a párja boldogsága, csak "ürít" és kész?

2020. dec. 28. 22:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%

Ez nőtől is függ öcsém!

Lehet a nővel van a hiba..

Szóval ne a csávókat torold már ezért is..

2020. dec. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1 Pedig szerintem az esetek nagyobb részében ez nem a nő hibája, "öcsém"!
2020. dec. 28. 22:28
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

A nők nagy része nehezebben él át orgazmust, mint a férfiak, ez így van.

Viszont sokan sajnos ahelyett, hogy beszélnének róla, inkább megjátszák. Nekem is volt ilyen, mert szégyelltem, hogy nem tudok elélvezni attól, amit a fiú csinál. Aztán később összecsiszolódtunk és nem kellett színlelni. + mertem őszinte lenni és megbeszéltük, hogy kinek mi jó.

2020. dec. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
36%

Az nem a férfi hibája..

Van olyan nő aki Hozzá szokik az ujjazzashoz vibrihez ok csak azzal mennek el.. Akkor mi van?

2020. dec. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%
Nekem volt egy olyan hosszútávú kapcsolatom, ahol a lány nem volt erre képes. Előtte soha nem fordult még velem elő ilyen, de őt nem tudtam a csúcsra juttatni sehogy. Persze lehet, hogy én nem csináltam valamit jól, viszont a lány sem volt túl együttműködő, igazából nem szerette, ha akár ujjal, akár nyelvvel közelítettem hozzá odalent (és egyébként a mellénél sem szerette ezeket). Magában sem sikerült a csúcsra jutnia soha, próbáltam vezetni a kezét is, hogy én irányítottam, de úgy sem volt semmi. Ennek ellenére élvezte a szexet, elmondása szerint nagyon jó volt velem, de én ennek ellenére nagyon hiányoltam a kapcsolatunkból azt a kielégülés utáni vágyat, amit idáig minden lányon éreztem őt leszámítva.
2020. dec. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

Sajnos igen.

És nem arról van szó, hogy azért, mert a nő nem képes rá. Valóban, vannak, akik nem képesek rá, vagy képesek, de csak csiklóorgazmusra. A probléma nem ez. (És ahogy írták, ez is áthidalható, kompenzálható mással.) A probléma tényleg az, hogy sok "férfinek" a szeretkezés addig tart, ameddig ő gyorsan elspriccel, és kész. Az, hogy a másiknak jó volt-e? Mit érez? Ha képes az orgazmusra, de még nem ment el, akkor nem befordulni a fal felé, és aludni, vagy menni rögvest rágyújtani, hanem igyekezni, hogy ő is elérje. Vagy ha nem képes rá, akkor is törekedni arra, hogy a legjobbat, amit érezhet, azt érezze. Na, ez sajnos elég sokaknak a "lényegtelen" kategória. Ő, a nagy macsó elélvezett, akkor vége, game over. Esetleg utána összebújni, beszélgetni, a testi kielégülés után kicsit egymás lelkét is kényeztetni? Ááá, ugyan, az nem férfias...

Nem, nem mondom, hogy mindenki ilyen. Egyáltalán nem. Azt sem álíltom, hogy a többség az. De hogy sok ilyen van sajnos, az tény.

2020. dec. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%

#1 "Lehet a nővel van a hiba.."

Ha a pasi mindössze arra törekszik, hogy gyorsan ürítsen, és ennyi, ott nehezen magyarázod bele, hogy a nővel lenne a hiba.

2020. dec. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7%

Aktus közben nagyon kevés nő tud elélvezni.

Csiklót kell izgatni, úgy talán nagyobb az esély rá.

Az esetek nagy részében a nőkbe van a hiba, nem a férfiakban.

2020. dec. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon sok esetben a nő mondja, hogy nem is kell erőltetni, nem hagyja a nyalást, ujjazást, stb. Így élvezik a szexet, orgazmus nélkül.
2020. dec. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

No vagyok:

Nagyon ritkan volt orgazmusom

Az utolso fel eves kapcsolatomban, ahol a férfi mar mar köztudottan jo szerető volt, kb 10-szer juttatott el a csúcsra.

Elotte se volt orgazmusom pasitol nagyon. Magamnak csikloizgatassal van. Sokszor küzdött, de ha nem megyek el jo par alkalommal, utana abbahagyja. Olyan is volt, h en szoltam, h eleg. O mar nagyon faradt volt nekem meg szinte mar fajt.

Azota se megyek el, csak szex kozben csiklo stimulalassal.

Teny, hogy a kapcsolat vege fele egyre kevesbe érdekelte, hogy en is eljussak, mar a szexben is latszott, h mindenki a maga élvezetet hajszolja. O csak tomkodott en pedig ahelyett, hogy vele foglalkoztam volna, magamnak segítettem ra az irgazmusra.

Ennek ellenére azt mondom, hogy jo volt a szex, volt többszörös orgazmusom is egyszer, es figyelmes partner volt az elejen.

Nalunk férfi oldalrol is volt 1-2 alkalom, hogy nem ment el, foleg oralnal, amikor nekem meg volt es nem mentünk tovabb.

2020. dec. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!