Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elveszíteném, de kivel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveszíteném, de kivel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Leszeretném szögezni, hogy nem vagyok rin gyó, se semmi ilyesmi. Egyszerűen csak ember, aki kíván. Kb 2 éve tapasztaltam a petting jóságát, azóta is csak ilyesmi kalandom volt. Nem is akartam többet, nem éreztem hogy készen állnék. Illetve megfogadtam magamnak, hogy házasságig nem is várok vele, de 18. Életévemet szeretném betölteni szüzen. Sikerült és büszke vagyok.

Viszont most màr nagyon is benne lennék valami kalandba. Komoly kapcsolatom nincs, és egyenlőre nem is úgy néz ki, hogy lenne. Viszont félek kicsit mások véleményétől, mert tènyleg nem r*banckodni akarok. (PETTINGEM IS CSAK OLYANNAL VOLT AKIT KEDVELTEM, SZERETTEM) Ja szarnom kellene a véleményekre, de mégis bennem van...


Szóval komoly kapcsolat nélkül az első hogy lehetséges illetve milyen a tapasztalat e téren?



2020. dec. 29. 15:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
32%

Ha lány vagy és fogalmad sincs, hogy tudnál kalandba bocsájtkozni akkor kérem keresse fel a kezelőorvosát / gyógyszerészét.


Ha fiú vagy, akkor a punciért tenni is kell valamit nem csak várni a sült galambot.

2020. dec. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%

Csak csettints egyet a gyakorin. Máris tódulnak a kanok lukasztani.

“kalandba” = kalandban

“egyenlőre” = egyelőre

2020. dec. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Azért nem árt ha az első alkalom olyan emberrel történik, még ha nem is komoly kapcsolat, aki iránt van egy minimális érzelem és kémia és azért meg is bízol benne.
2020. dec. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Leányzó vagyok.

Nem azzal van a probléma, hogy nem tudnék kalandba bocsájtkozni. Hisz volt már kalandom, de nem szeretném megbánni. Az első az az első, örök emlék...

2020. dec. 29. 15:54
 5/18 A kérdező kommentje:
Bocs, nem 100% magyar vagyok. De azon a 2 szó nélkül is remélem érthető volt kedves 2.
2020. dec. 29. 15:56
 6/18 anonim ***** válasza:
30%
figyu már... tényleg hülye vagy, vagy csak megjátszod? Komoly kapcsolatod nincs, kalandot meg nem akarsz, de mégis dugni akarsz? Azt hogy?
2020. dec. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
BENNE VAGYOK A KALANDBA, tapasztalatot kértem. Hogy nem fogom megbánni ha kalanddal veszítem el. :) bocs hogy nem volt érthető
2020. dec. 29. 15:57
 8/18 anonim ***** válasza:
19%
Mivel jobb 18evesen qrvalkodni mint 16evesen szerelembol szexelni? azthiszed ugy nemgaz ha mar 18vagy? legalabb az elso legyen nornalis emberrel, kapcsolatban, utana jopar eved lesz meg idegenekkel szetkuratni magad..
2020. dec. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem, egyszerűen ahogy írtam NEM VOLTAM FELNŐVE AHHOZ. :) és nem akarok szétkuratnj sem magam!

Mellesleg köszönöm a normális válaszokat, akik arra a kérdésre válaszolnak ami igazából a kérdés! :)

2020. dec. 29. 16:04
 10/18 érdeklődő35 ***** válasza:
89%
Szerintem barátság extrával kapcsolatba próbáld. Akkor a szerencsés pasi jobban is figyel, tudja mit miért szeretnél ...
2020. dec. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!