Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok, 20 évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, 20 évesen későinek mondható elveszíteni a szüzességet? Te hogy vesztetted el?

Figyelt kérdés

Sokat vártam a megfelelő emberre, aki törődik velem, értékel, és őszinte érzései vannak. Mostani fejemmel azt mondom megèrte várni pedig sokszor megbántam azt hogy elszalasztottam szexre alkalmakat.

Most töltöttem a huszat, igaz nincs a fejemre írva de érhet engem barmi hátrány hogy ilyen későn vesztettem el?


A párom szerint megse làtszik hogy nem volt még senki (egy idősek vagyunk)


Ti hogy vesztettétek el? Az akkori partneretek figyelt rátok, vagy megbántátok hogy neki adtátok, akinek?



2020. dec. 13. 19:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen vesztettem el. És egy percig sem gondolom azt, hogy “késő” lett volna.
2020. dec. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmiről nem késtél le!

14-15 évesen még csak pubertás korban van az ember, szinte gyerek, a többségnek fogalma sincs arról, hogy mit jelent egy kapcsolat. A többség megteszi, mert mindenholezt látja a sajat korosztályában. Viszont annyi testi és lelki sérülést lehet így szerezni...25-30 éves korukra szinte kiégnek.

Szerintem jól döntöttél, jönni fog az, aki megbecsül és értékel. És ne félj, emiatt egy férfi sem fog menekülni, főleg az nem, aki szeret.

2020. dec. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kestel le semmirol,en 19 vagyok 17 voltam mikor elvesztettem,igaz az akkori szerelmemmel de orulnek neki ha meg ma is az lennek!
2020. dec. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Utolso, miert gondolod ezt?
2020. dec. 13. 23:59
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Én 19 évesen vesztettem el. Párommal együtt, ő is az volt még. Szerintem nem maradtál le semmiről, én is olyan emberrel akartam akiben megbíztam,mert ez egy lány számára lélekben sokkal másabb mint egy pasinak, máshogy éljük át:D
2020. dec. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
15 évesen első barátommal, ő is annyi volt igen figyelt rám nagyon élveztem
2020. dec. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
20 évesen, az eslo barátommal. Figyelt ram es nagyon óvatos volt. Nem bántam meg.
2020. dec. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem késői igen, viszont nem feltétlenül baj. Én is egy maradéklány lettem a 22 évem alatt, de esélyeim amúgy sincsenek egyáltalán a fiúkkal való ismerkedés terén.
2020. dec. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Nyilván kár kihagyni egy jó szexet, de mi más hátrány érne? Lesz még alkalmad bőven.
2020. dec. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%

24 évesen prostival.

Nem bántam meg jó volt.

Sokkal koràbban kellett volna.

2020. dec. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!