Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, hogy is van ez az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, hogy is van ez az orgazmus dolog nálatok?

Figyelt kérdés
Vannak ugye olyan csajok, akik akárhányszor el tudnak élvezni egymás után, és van aki csak egyszer, és utána nem tudja folytatni, mert túl érzékeny lesz. De ez mitől függ? Jól gondolom, hogyha csak csiklói orgazmus van, akkor többször is megy egymás után? És ha hüvelyi van, akkor már nem? Vagy nem ettől függ? 24F

2020. dec. 29. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

Nem ettől függ. Legalábbis nálam.

Nekem sosem ment egynél többször egymás után. Nem a túlérzékenység miatt. Egyszerűen nem jön többször, és nem is esik jól.

2020. dec. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1es

De hüvelyi vagy csiklóorgazmusod szokott lenni?

2020. dec. 29. 22:26
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem attól függ, genetika. Van olyan pasi, akinek élvezés után tovább áll a farka, van olyan akinek nem, de szereti ha a lankadt farkát még szeretgetik, és van olyan, akinek órába hozzá se lehet érni, olyan érzékeny. Ennek sincsen semmilyen logikus oka.
2020. dec. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3as

Tudom, alapvetően én is egylövetű vagyok. De lányoknál kétféle orgazmus is van, nem mint nálunk, és gondoltam ott van különbség.

2020. dec. 29. 22:31
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem, ez nem úgy működik hogy az egyikből lehet többet, a másikból meg csak egyet. Az adott személyen múlik, hogy neki megy-e többször.
2020. dec. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Nekem pont a csiklói orgazmustól lesz érzékeny. Egymás után kétszer esélytelen. Hüvelyi még sose volt, úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni.
2020. dec. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ez nem mindenkinél van egyformán. Szokott mindkétféle orgazmusom lenni. Csiklóit könnyebb egymás után kétszer elérni. Rövid idő telik el a kettő között, nekem mindenem érzékenyebb az első orgazmus után de ez nem rossz érzés nekem, emiatt érem el már könnyebben a másodikat, viszont nagyon kifáraszt, úgyhogy kettőnél több nincs, de ennyi elég is.. egy ideig.
2020. dec. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Elvileg huvelyestol lehet tobbet. A csiklos orgazmus sokkal intenzivebb. Mikor csiklosan elvezek kell par masodperc vagy perc hogy jobb legyen. Addig iszunk vagy kenyesztetem a parom mashogyan, aztan folyt köv. De egyébként az is tök érdekes hogyha a párom élvez neki varnia sem kell.. johet a kovi.
2020. dec. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8as

Ez érdekes, mert úgy tudtam, hogy a hüvelyi az igazi, élvezetesebb orgazmus. A párodat irigylem, nálam egy kiadós orgazmus után filmszakadás van.

2020. dec. 30. 09:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Sosem volt hüvelyi orgazmusom. Csiklomat izgatva 1vagy max 3 tudok egy aktus alatt.
2021. jan. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!