Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúknak rossz érzés, amikor a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúknak rossz érzés, amikor a barátnőjüknek nincs orgazmusa az aktus alatt? (És ha esetleg ez sűrűn előfordul) Csalódás nektek?

Figyelt kérdés
2020. dec. 30. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
igen
2020. dec. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Nekem az lenne, mert számomra a nő kielégülése a legfontosabb. Ezért nem keresek barátnőt. Ezt nem tudnám megadni neki.
2020. dec. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Leszarják, hidd el
2020. dec. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Attól függ, hogy miért nincs orgazmusa!

Ha azért, mert valamilyen pszichikai gát nem engedi és mert nem ismeri a testét, akkor nincs rossz érzésem mert tudom hogy nem bennem van a hiba.

De ha korábbi partnereivel is túlnyomó részt összejött az orgazmus és nincs pszichés betegsége, akkor rossz érzéssel töltene el, hogy mit csinálok rosszul vagy miért nem tud elélvezni nálam.

2020. dec. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha soha nincs akkor igen, hogy ha előfordul akkor nem. Most már ott tartok, hogy a partneremnek mindig legyen és szenvedek is érte sokat. De ez nem szívből jön, akaratlan és kicsit görcsös is. Az orgazmus orientált világ ültette el bennem. Régen nem így volt és simán elvoltam, hogy van hogy csak nekem volt igazi happy end, vagy csak neki és olykor mind a kettőnknek. De most már az van, hogy vagy csak neki és olykor nekem is. Ez így fairebb? Ez a ló túlsó oldala. Ez a szöveg, hogy én őszintén mondom, hogy soha nem számítok csak a lány semmi más, vagy nagyon rossz duma, vagy komplexus. Az emberek zöme rendkívül önző az életben, törvény szerűen az ezt válaszolók zöme is a nagy számok törvénye szerint. De persze pont ez az egyetlen dolog amiben őszintén csak az adás okoz örömöt. Ez nem így működik. Aki tényleg ilyen görcsös az komplexus miatt ilyen. Mert ebben méri az értékét, hogy akkor én most ettől vagyok király. De nem ez határozza meg egy ember értékét és aki szerint igen, ott nagyon nagy bajok vannak. Mint mondtam nálam is kialakult, de én nem próbálok meg hazudni róla és nem azért jött ez reflexként, mert én ettől érzem magam királynak. Ez csak a környezet véste be és akaratlanul ez van.
2020. dec. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

számomra igen az rossz érzés, ezért próbálom megismerni partnerem mi a jó neki és figyelni rá! A szex a kölcsönös örömszerzésről szól szerintem!

F

2020. dec. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
Ha téged nem bánt, és ha van ettől még kedved szexelni, akkor kilehet alakítani a szexuális életet, hogy így is jó legyen.
2020. dec. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!